Feedback

Якою має бути фарба для яєць

04.09.2014 547

Найлегші у використанні вважаються термо наклейки. Це невеликий мішечок з двома наскрізними отворами. Необхідно вкласти в нього яйце і опустити в гарячу воду. Все готово. Правда один недолік, такі наклейки дуже складно знімати, а коли вони потрапляють в окріп, то видають запах. Ще один момент, який може вас насторожити - це фарби, які використовувалися для поліграфного барвника, якщо вони не харчові, відмовтеся від такої прикраси.

В більшості барвників використовується аспірин, найчастіше він йде під назвою тартразин. Це речовина надає яйцям жовтий колір, так що його варто уникати, якщо маєте алергію на такий компонент.

Наявність в барвники цукру або сол , аж ніяк не говорить про те, що він натуральний, тобто харчовий.

Якщо ви купуєте рідкі розчинники, то обов'язково розбавляйте їх водою. У розчині яйце треба тримати протягом двадцяти хвилин. Зробіть так щоб шкарлупа повністю опинилася у фарбі, інакше вона забарвитися нерівномірно.

Майте на увазі, що при фарбуванні ви можете забруднити руки, після чого їх буде дуже складно відмити, тому одягайте одноразові рукавички.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем(Пасхою) 2025, в якому знаходиться 232 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт