Feedback

Якою має бути фарба для яєць

04.09.2014 383
Найлегші у використанні вважаються термо наклейки. Це невеликий мішечок з двома наскрізними отворами. Необхідно вкласти в нього яйце і опустити в гарячу воду. Все готово. Правда один недолік, такі наклейки дуже складно знімати, а коли вони потрапляють в окріп, то видають запах. Ще один момент, який може вас насторожити - це фарби, які використовувалися для поліграфного барвника, якщо вони не харчові, відмовтеся від такої прикраси.

В більшості барвників використовується аспірин, найчастіше він йде під назвою тартразин. Це речовина надає яйцям жовтий колір, так що його варто уникати, якщо маєте алергію на такий компонент.

Наявність в барвники цукру або сол , аж ніяк не говорить про те, що він натуральний, тобто харчовий.

Якщо ви купуєте рідкі розчинники, то обов'язково розбавляйте їх водою. У розчині яйце треба тримати протягом двадцяти хвилин. Зробіть так щоб шкарлупа повністю опинилася у фарбі, інакше вона забарвитися нерівномірно.

Майте на увазі, що при фарбуванні ви можете забруднити руки, після чого їх буде дуже складно відмити, тому одягайте одноразові рукавички.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 123 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Поливаний понеділок

  Поливаний понеділок

  На другий день після Великодня в Україні – Поливаний понеділок. Проте це не лише розваги, адже традиційно саме в цей день закладалися міцні ... 5108

 • Чистий четвер 2019: дата та що не можна робити в цей день в Україні

  Чистий четвер 2019: дата та що не можна робити в цей день в Україні

  Чистий четвер, або як його ще називають – Великодній четвер, завжди припадає на сьомий тиждень Великого посту і відзначається за три дні до світлого дня Воскресіння Христового. Відтак у 2019 році українці відзначатимуть Чистий четвер 25 квітня. Що не можна робити у цей день ... 1821

 • Великдень в Україні 2019: дата і традиції

  Великдень в Україні 2019: дата і традиції

  Великдень немає певної фіксованої дати святкування, але обов'язково Великдень відзначають у неділю. Дату вираховують за допомогою спеціальної таблиці – Олександрійської пасхалії. У 2019 році Великдень українці святкуватимуть 28 ... 1831

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт