Feedback

Якою має бути фарба для яєць

21.01.2014 155
Найлегші у використанні вважаються термо наклейки. Це невеликий мішечок з двома наскрізними отворами. Необхідно вкласти в нього яйце і опустити в гарячу воду. Все готово. Правда один недолік, такі наклейки дуже складно знімати, а коли вони потрапляють в окріп, то видають запах. Ще один момент, який може вас насторожити - це фарби, які використовувалися для поліграфного барвника, якщо вони не харчові, відмовтеся від такої прикраси.

В більшості барвників використовується аспірин, найчастіше він йде під назвою тартразин. Це речовина надає яйцям жовтий колір, так що його варто уникати, якщо маєте алергію на такий компонент.

Наявність в барвники цукру або сол , аж ніяк не говорить про те, що він натуральний, тобто харчовий.

Якщо ви купуєте рідкі розчинники, то обов'язково розбавляйте їх водою. У розчині яйце треба тримати протягом двадцяти хвилин. Зробіть так щоб шкарлупа повністю опинилася у фарбі, інакше вона забарвитися нерівномірно.

Майте на увазі, що при фарбуванні ви можете забруднити руки, після чого їх буде дуже складно відмити, тому одягайте одноразові рукавички.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 83 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Що дарувати на Великдень?

  Що дарувати на Великдень?

  Для всіх Великдень - одне з найулюбленіших і довгоочікуваних свят у році, який за урочистості можна порівняти хіба що з Новим роком або Днем народження. Звичайно, як і на будь-яке інше свято, на Великдень також прийнято робити подарунки. Що ж можна подарувати на ... 745

 • Крашанки, писанки...

  Крашанки, писанки...

  Просто пофарбувати яйця — це якось не по-українськи! Хіба ні? Наш народ звик до різноманіття, і не лише в ... 470

 • А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  Вона може передавати нам послання з минувшини наших предків, може виразити наші найщиріші побажання рідним і близьким людям, попросити вибачення, привітати, розповісти про найтепліші почуття любові, ніжності, ... 726

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт