Feedback

Ідеї ​​пасхального декору

20.01.2014 236
У Великодній день святковим повинен бути не тільки обід, а й вечеря. Для того, щоб створити відповідну атмосферу в другій половині дня, вам доведеться пограти зі світлом. Тут на допомогу прийдуть світильники і свічки, зроблені з яєчної шкаралупи.

Напевно у вашому будинку є настільна лампа, займемося її перевтіленням. Зніміть плафон. Вам знадобитися повітряна куля, надійти його і змастіть клеєм ПВА. Тепер обмотайте в хаотичному порядку вовняними нитками. Для того, щоб все просохло, необхідно три дні. Після цього, протягніть кулю і витягніть його через отвір. Зріжте загострену частину ниткової кулі і одягніть його на світильник. Від такого плафона по стінах і по стелі підуть ажурні узори .

Тепер по свічках. Купити бджолиний віск дуже просто. У декількох яйцях зробіть акуратні надрізи, тобто вам просто треба розділити їх на дві частини. З бавовняного шнура зробіть джгутики. Опустіть їх в шкаралупу і постарайтеся тримати максимально рівно, тепер залийте рідкий віск і дайте йому охолонути. Після цього яєчну шкаралупу можна забарвити на ваш розсуд, до речі, забарвити можна і віск, поки він рідкий додайте в нього кілька крапель фарби і все ретельно перемішайте. Для того, щоб такі свічки були стійкими , помістіть їх в підставку для яєць.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 83 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Що дарувати на Великдень?

  Що дарувати на Великдень?

  Для всіх Великдень - одне з найулюбленіших і довгоочікуваних свят у році, який за урочистості можна порівняти хіба що з Новим роком або Днем народження. Звичайно, як і на будь-яке інше свято, на Великдень також прийнято робити подарунки. Що ж можна подарувати на ... 723

 • Крашанки, писанки...

  Крашанки, писанки...

  Просто пофарбувати яйця — це якось не по-українськи! Хіба ні? Наш народ звик до різноманіття, і не лише в ... 441

 • А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  Вона може передавати нам послання з минувшини наших предків, може виразити наші найщиріші побажання рідним і близьким людям, попросити вибачення, привітати, розповісти про найтепліші почуття любові, ніжності, ... 715

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в грудні

Інформери на Ваш сайт