Feedback

Найнеобхідніше для дівчинки на півроку

12.07.2019 1073

Тисячі маленьких дрібниць необхідно, коли в будинку є маленька крихітка. Звичайно, виглядають такі речі не дуже святково, але більш практичний подарунок, мабуть, знайти складно. Що ж це таке?
шампунь, піна для ванни, дитяче гіпоалергенне мило;
сидіння на присосках в ванну;
підгузники, крем від попрілостей і присипка;
пляшечки і поїльничок;
ложечки з контейнером для їжі;
столові прилади і спеціальна тарілка, з якої можна не просто їсти, а орудувати маленькою лопаткою, грабельками і сапкою;
пароварка;
блендер;
соковижималка і т.д.
Можливо, всі ці речі батьки дівчинки можуть купити і самі, але підгузники і засоби для догляду - це витратний матеріал, який стане в нагоді в будь-якому випадку. Та й дрібної побутової техніки знайдеться застосування. Навіть якщо такий предмет вже є, другий можна відвезти на дачу або залишити його як запасний, на випадок, якщо зламається перший. Є й інші речі, які необхідні 6-місячній дівчинці. Вони недешеві, але якщо їх ще не придбали мама і тато, саме час подарувати. Це електронна гойдалка, стільчик для годування, пустушка-термометр, аналізатор дитячого плачу, роздільник для ванни, утилізатор підгузників і ін.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання із днем народження онуків, в якому знаходиться 79 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт