Feedback

Зовнішній вигляд на п'ять з плюсом у подарунок для провідника!

03.07.2019 691

Бадьорий, відпочивший, акуратно одягнений і впевнений в собі фахівець викликає набагато більше довіри, ніж його неохайний колега. Для того щоб підтримати бездоганну репутацію провідника, подаруйте йому подарунки, які допоможуть відмінно себе почувати в будь-якій ситуації:
жінка оцінить набір декоративної косметики, симпатичну брошку або шпильку;
чоловікові може сподобатися дорожній триммер для бороди і вусів або електробритва, оригінальні запонки, шпилька для краватки;
парфум з легким ненав'язливим запахом - тільки постарайтеся заздалегідь дізнатися, аромати якого плану полюбляють;
компактний манікюрний набір з найнеобхіднішим, адже руки - це візитна картка кожної людини;
курс масажу або відвідування СПА з відкритою датою, якими можна скористатися під час вихідних;
книга по психології відомого автора з порадами по підтримці внутрішньої гармонії в стресових ситуаціях і неконфліктності спілкуватися з незнайомими людьми. Бажано підібрати видання, яке не багате професійними термінами, а написане простою зрозумілою мовою. Якщо ви не впевнені в тому, що виберете правильний подарунок або хочете надати провіднику право самостійного вибору необхідних презентів, зверніть увагу на всілякі сертифікати. Наприклад, в магазин одягу або взуття, перукарню або манікюрний салон.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День залізничника України 2024, в якому знаходиться 46 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт