Feedback

Подарунки та привітання мамі

11.05.2019 710
Квіти. Почати варто з найпростішого способу, який при тому подобається майже всім жінкам. Оберемок улюблених квітів із привітальними словами сподобається кожній мамі. Краще, звісно, дарувати квіти у вазонку, адже вони набагато довше проживуть і ще не раз будуть нагадувати вашу любов.
Якщо квіти – це надто просто, можна подарувати мамі дерево. Ні, не саджанець. Ми про іменне дерево, яке може прожити сотні років і приносити користь людям навколо, адже воно збагачує повітря киснем. Якщо ж не хочете десь, невідомо де, саджати іменне, можете те саме зробити на маминому подвір'ї. Повірте, вона не забуде такого подарунка. А кожної весни деревце буде тішити око своїм цвітінням. Якщо ж ваша матуся живе далеко, не зайвим буде 12 травня – у День матері в Україні – скористатися послугами доставки квітів.

Листівка своїми руками – одна з відповідей на запитання: як привітати маму із Днем матері. Звісно, листівку можливо купити, і вона буде навіть гарнішою, але в ній не буде душі. Тому не полінуйтесь і, незалежно від віку, зробіть власну листівку. Зараз існує багато методів. Все, що потрібно, – матеріал та покрокова інструкція як зробити листівку. Можна, наприклад, використати техніку квілінг, або ж зробити малюнок до Дня матері. Для найменших є найкращий спосіб – пофарбувати ручку і зробити відбитки на білому листку, а татові вже підписати.
Або ж ще варіант: поєднати два в одному і зробити листівку з живими квітами. Наприклад, як на малюнку нижче.

Вірш на День матері – ще один перевірений роками метод. Таких дуже багато в інтернеті. Потрібно всього-на-всього обрати один і вивчити. Або ж, можна прикласти трохи більше зусиль і написати власний. А декламування можна зняти на відео і відправити мамі телефоном.
Окрім вірша, можна використати пісню, як подарунок до Дня матері. Для цього вам знадобиться текст і гітара (або будь-який інший музичний інструмент). І знову ж таки, якщо ваша матуся живе далеко, то для запису знадобиться ще й відеокамера або телефон.
А ще краще: приїдьте до своєї старенької, або ж навпаки, молодої мами і влаштуйте їй справжній концерт. Тут можна і вірші розповісти, і пісні заспівати, і ще й станцювати. Для особливо вибагливих можна пошукати сценарій до Дня матері в інтернеті. Такий варіант привітання найкраще підійде для великої сім'ї, де вже є не тільки діти, але й онуки.

Подарунки хенд-мейд: тут варто задуматися, чи зможете ви їх зробити самостійно, і чи є на це час. Якщо ж ні – зараз є дуже багато магазинів та інтернет-сайтів, де можна знайти абсолютно дивовижні речі. На замовлення вам вирізьблять маленькі дерев'яні фігурки вашої сім'ї, або ж намалюють портрет.

А ви знали, що похід у СПА-салон можна подарувати жінці незалежно від її віку? Так, мами завжди проводять час у клопотаннях про всіх навколо: дітей, онуків, чоловіка... Вони зазвичай не показують, як їм іноді хочеться просто відпочити і витратити час на себе. Але ж якою мама буде щасливою, якщо разом із привітаннями ви їй подаруєте сертифікат на відвідини СПА-послуг. Якщо чесно, то не обов'язково в салон, можна на якийсь цікавий майстер-клас.

Ще один простий і перевірений спосіб, як привітати маму на День матері: зробіть їй сніданок у ліжко, прикрасьте кімнату кульками, звільніть маму від хатньої роботи. Подаруйте вихідний день! Просто тіште її своїми компліментами і посмішками. Обніміть її міцно і скажіть:
Мамо, я дякую тобі!
І, напевно, найголовніше: не обмежуйтесь тільки одним днем у році. День матері – лише привід для ще одного привітання. А любити та тішити матусю бажано кожен день.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання до дня матері, в якому знаходиться 27 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт