Feedback

Великодній кролик

16.01.2014 253
Кролик- це незмінний символ Великодня, прийшов він до нас з Європи, а якщо бути точніше з Німеччини. Тут цей казковий персонаж присутній на кожній листівці. Зображення пасхального кролика можна побачити під час свята де завгодно.

Маленькі наклейки з зайчатами наклеюються на яйця. Вухатий звірок прикрашає всі вітрини, він є практично в кожному будинку. Як стверджують німці саме Кролик приносить дітям великодні подарунки. Однак його гостинці дістаються тільки дуже добрим і слухняним діткам, які завжди роблять хороші справи та не засмучують батьків.

Вважається, що саме Великодній кролик ховає під кущиками і в траві фарбовані яйця. У Європі є такий звичай шукати їх кожній великодній ранок .

Ніхто досі не знає точно, звідки з'явився цей казковий персонаж і чому саме він став символом Великодня. Скоріше всього цього героя просто вигадали самі люди, а бути може і професійні рекламщики. Адже стимулятор торгівлі на різдво це Санта Клаус, а на паску не було. Ось і з'явився пасхальний кролик, який доброзичливо пропонує покупцям, придбати своїх шоколадних братів - зайчат, рекламує багато товарів .

Не одне святкування Пасхи не проходить без цього ушастика. Дуже популярна традиція, запрошувати в будинок, де є маленькі діти артистів, одягнених в костюм кролика. Такий гість зобов'язаний подарувати дитині подарунок.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 83 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Що дарувати на Великдень?

  Що дарувати на Великдень?

  Для всіх Великдень - одне з найулюбленіших і довгоочікуваних свят у році, який за урочистості можна порівняти хіба що з Новим роком або Днем народження. Звичайно, як і на будь-яке інше свято, на Великдень також прийнято робити подарунки. Що ж можна подарувати на ... 745

 • Крашанки, писанки...

  Крашанки, писанки...

  Просто пофарбувати яйця — це якось не по-українськи! Хіба ні? Наш народ звик до різноманіття, і не лише в ... 470

 • А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  Вона може передавати нам послання з минувшини наших предків, може виразити наші найщиріші побажання рідним і близьким людям, попросити вибачення, привітати, розповісти про найтепліші почуття любові, ніжності, ... 726

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт