Feedback

Великодній кролик

16.01.2014 484
Кролик- це незмінний символ Великодня, прийшов він до нас з Європи, а якщо бути точніше з Німеччини. Тут цей казковий персонаж присутній на кожній листівці. Зображення пасхального кролика можна побачити під час свята де завгодно.

Маленькі наклейки з зайчатами наклеюються на яйця. Вухатий звірок прикрашає всі вітрини, він є практично в кожному будинку. Як стверджують німці саме Кролик приносить дітям великодні подарунки. Однак його гостинці дістаються тільки дуже добрим і слухняним діткам, які завжди роблять хороші справи та не засмучують батьків.

Вважається, що саме Великодній кролик ховає під кущиками і в траві фарбовані яйця. У Європі є такий звичай шукати їх кожній великодній ранок .

Ніхто досі не знає точно, звідки з'явився цей казковий персонаж і чому саме він став символом Великодня. Скоріше всього цього героя просто вигадали самі люди, а бути може і професійні рекламщики. Адже стимулятор торгівлі на різдво це Санта Клаус, а на паску не було. Ось і з'явився пасхальний кролик, який доброзичливо пропонує покупцям, придбати своїх шоколадних братів - зайчат, рекламує багато товарів .

Не одне святкування Пасхи не проходить без цього ушастика. Дуже популярна традиція, запрошувати в будинок, де є маленькі діти артистів, одягнених в костюм кролика. Такий гість зобов'язаний подарувати дитині подарунок.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 123 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Поливаний понеділок

  Поливаний понеділок

  На другий день після Великодня в Україні – Поливаний понеділок. Проте це не лише розваги, адже традиційно саме в цей день закладалися міцні ... 5108

 • Чистий четвер 2019: дата та що не можна робити в цей день в Україні

  Чистий четвер 2019: дата та що не можна робити в цей день в Україні

  Чистий четвер, або як його ще називають – Великодній четвер, завжди припадає на сьомий тиждень Великого посту і відзначається за три дні до світлого дня Воскресіння Христового. Відтак у 2019 році українці відзначатимуть Чистий четвер 25 квітня. Що не можна робити у цей день ... 1821

 • Великдень в Україні 2019: дата і традиції

  Великдень в Україні 2019: дата і традиції

  Великдень немає певної фіксованої дати святкування, але обов'язково Великдень відзначають у неділю. Дату вираховують за допомогою спеціальної таблиці – Олександрійської пасхалії. У 2019 році Великдень українці святкуватимуть 28 ... 1831

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт