Feedback

Обираємо подарунок дівчинці 4-7 місяців

22.03.2019 1071

Піврічні діти можуть дуже бурхливо відреагувати на появу яскравих іграшок. Тому має сенс підшукати щось не для мами з татом, а для самої дівчинки. І, швидше за все, це буде якась розвиваюча іграшка:
Музична. У 4-7 місяців дитина активно пізнає світ, в тому числі і за допомогою звуків. Малятку буде цікаво з предметом, який може видавати ці звуки, чи то барабан, гармошка або сопілка. Але можна і об'єднати все це в одному, подарувавши, наприклад, дитяче електронне піаніно на батарейках. Дуже важливо, перш ніж дарувати подібний презент, проконсультуватися з тими, хто постійно знаходиться поруч з дівчинкою. Гучні звуки можуть дратувати.
М'яка. З подібними іграшками треба бути дуже уважними - вони повинні бути зроблені з високоякісних гіпоалергенних матеріалів і мати такий же наповнювач. Також всі деталі повинні бути пришиті дуже міцно (саме пришиті, а ні в якому разі не приклеєні). Але якщо це буде просто монолітний ведмедик або зайчик, то незабаром він набридне дитині. Тому варто вибрати того, хто буде «співати пісеньку» при натисканні на лапку або пузо або говорити якісь слова.
Для моторики. Сьогодні розвиваючих іграшок для дітей будь-якого віку чимало. Можна знайти все: від найпростіших пірамідок і кубиків до складних пристроїв з кнопочками і лампочками. Маленькій дівчинці підійдуть м'які кубики, «вкладиші» (невеликий предмет вставляється у відповідний за формою отвір в більшому предмет), іграшки у вигляді тварини з кнопочками, при натисканні на які лунають різні звуки, і т.д. Також з того, що подарувати дівчинці в цьому віці напевно сподобаються книжки, з якими можна купатися, іграшки з різною на дотик поверхнею і, звичайно, щось, що зручно жувати і масажувати ясна, тому що активно ріжуться зубки.

Пропонуємо Вам переглянути розділ З днем народження похресниці, в якому знаходиться 9 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт