Feedback

Великодній подарунок

16.01.2014 380
На Великдень, як і на будь яке інше свято, прийнято дарувати подарунки. Однак великодні подарунки особливе. На Русі в цей день, в основному дарували один одному фарбовані яйця. Їх дуже часто передаровують один одному, бували такі випадки, що яйце, подароване селянину, в кінцевому рахунку, доходило до царського палацу.

Зараз ця традиція так само збереглася. Однак дарувати можна не тільки фарбоване куряче яйце. Відмінним подарунком стане браслет із золотими яєчками. Прекрасно виглядатиме і підвіска такого типу.

Якщо ви хочете порадувати представника більш юного віку, то подаруйте йому папужки. Тема Пасхи, фарбованого яйця і птахів дуже взаємопов'язана.

Як відомо, папуги бувають абсолютно різного забарвлення. Для вас не складе особливих труднощів знайти жовтенького папужку. Він дуже нагадуватиме курчатко.

Купувати папуг треба тільки в спеціалізованому магазині, але не в якому разі на ринку, так як птах може бути інфіковананий. Зверніть увагу на пташеня. Здорова птиця завжди активна, багато шумить і скаче по клітці. Якщо ви бачите, що вам пропонують пасивного папужки, то від нього краще всього відмовитися, оскільки велика вірогідність, що хворий.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 123 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Поливаний понеділок

  Поливаний понеділок

  На другий день після Великодня в Україні – Поливаний понеділок. Проте це не лише розваги, адже традиційно саме в цей день закладалися міцні ... 5108

 • Чистий четвер 2019: дата та що не можна робити в цей день в Україні

  Чистий четвер 2019: дата та що не можна робити в цей день в Україні

  Чистий четвер, або як його ще називають – Великодній четвер, завжди припадає на сьомий тиждень Великого посту і відзначається за три дні до світлого дня Воскресіння Христового. Відтак у 2019 році українці відзначатимуть Чистий четвер 25 квітня. Що не можна робити у цей день ... 1821

 • Великдень в Україні 2019: дата і традиції

  Великдень в Україні 2019: дата і традиції

  Великдень немає певної фіксованої дати святкування, але обов'язково Великдень відзначають у неділю. Дату вираховують за допомогою спеціальної таблиці – Олександрійської пасхалії. У 2019 році Великдень українці святкуватимуть 28 ... 1831

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт