Feedback

Великодній подарунок

16.01.2014 156
На Великдень, як і на будь яке інше свято, прийнято дарувати подарунки. Однак великодні подарунки особливе. На Русі в цей день, в основному дарували один одному фарбовані яйця. Їх дуже часто передаровують один одному, бували такі випадки, що яйце, подароване селянину, в кінцевому рахунку, доходило до царського палацу.

Зараз ця традиція так само збереглася. Однак дарувати можна не тільки фарбоване куряче яйце. Відмінним подарунком стане браслет із золотими яєчками. Прекрасно виглядатиме і підвіска такого типу.

Якщо ви хочете порадувати представника більш юного віку, то подаруйте йому папужки. Тема Пасхи, фарбованого яйця і птахів дуже взаємопов'язана.

Як відомо, папуги бувають абсолютно різного забарвлення. Для вас не складе особливих труднощів знайти жовтенького папужку. Він дуже нагадуватиме курчатко.

Купувати папуг треба тільки в спеціалізованому магазині, але не в якому разі на ринку, так як птах може бути інфіковананий. Зверніть увагу на пташеня. Здорова птиця завжди активна, багато шумить і скаче по клітці. Якщо ви бачите, що вам пропонують пасивного папужки, то від нього краще всього відмовитися, оскільки велика вірогідність, що хворий.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 83 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Що дарувати на Великдень?

  Що дарувати на Великдень?

  Для всіх Великдень - одне з найулюбленіших і довгоочікуваних свят у році, який за урочистості можна порівняти хіба що з Новим роком або Днем народження. Звичайно, як і на будь-яке інше свято, на Великдень також прийнято робити подарунки. Що ж можна подарувати на ... 722

 • Крашанки, писанки...

  Крашанки, писанки...

  Просто пофарбувати яйця — це якось не по-українськи! Хіба ні? Наш народ звик до різноманіття, і не лише в ... 439

 • А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  Вона може передавати нам послання з минувшини наших предків, може виразити наші найщиріші побажання рідним і близьким людям, попросити вибачення, привітати, розповісти про найтепліші почуття любові, ніжності, ... 713

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в грудні

Інформери на Ваш сайт