Feedback

Як відсвяткувати Великдень

16.01.2014 152
Великдень бажано відсвяткувати по православним традиціям: відстояти урочисту нічну службу в церкві, а вранці пригоститися смачною випічкою і яйцями і запросити в гості рідних і друзів.

Приготуйте до домашнього столу випічку, заливні страви, печеня, традиційні домашні ковбаси і борщ. Приділіть увагу і оздобленню столу - добре використовувати скатертину, серветки і посуд в етнічному стилі. Це дозволить повніше відчути атмосферу великого свята. На стіл поставте композиції з фарбованих яєць і пасок.

Будинок рекомендується оформити квітами, гілочками верби, житом і пшеницею, спеціально пророщених в декоративній низькою посуді. Зробіть з ниток жовтих курчат і прикрасьте ними будинок. Над вхідними дверима повісьте вінок з трав, верби, квітів і стрічок. Вони символізують воскресіння природи , виникнення нового життя.

Любителі природи можуть влаштувати на Великдень пікнік. Так можна весело відпочити на свіжому повітрі. Візьміть з собою традиційні атрибути свята: фарбовані яйця, паски, буженину. Приготуйте шашлик з телятини, свинини або риби.

Можна використовувати у святкуванні Великодня і деякі західні звичаї - наприклад , заховати куди-небудь у будинку маленькі подаруночки для дітей, у вигляді яєць або курчат.

До столу можна приготувати курчати, кролика або порося. Крім пасок напечіть великодніх пирогів з фруктами , плетені булочки і фігурне печиво.

Пам'ятайте , що Великдень - це свято, коли вся родина збирається разом, свято це потрібно провести в теплій, затишній і дружній атмосфері .


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 84 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Що дарувати на Великдень?

  Що дарувати на Великдень?

  Для всіх Великдень - одне з найулюбленіших і довгоочікуваних свят у році, який за урочистості можна порівняти хіба що з Новим роком або Днем народження. Звичайно, як і на будь-яке інше свято, на Великдень також прийнято робити подарунки. Що ж можна подарувати на ... 747

 • Крашанки, писанки...

  Крашанки, писанки...

  Просто пофарбувати яйця — це якось не по-українськи! Хіба ні? Наш народ звик до різноманіття, і не лише в ... 472

 • А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  Вона може передавати нам послання з минувшини наших предків, може виразити наші найщиріші побажання рідним і близьким людям, попросити вибачення, привітати, розповісти про найтепліші почуття любові, ніжності, ... 727

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт