Feedback

Як відсвяткувати Великдень

16.01.2014 341
Великдень бажано відсвяткувати по православним традиціям: відстояти урочисту нічну службу в церкві, а вранці пригоститися смачною випічкою і яйцями і запросити в гості рідних і друзів.

Приготуйте до домашнього столу випічку, заливні страви, печеня, традиційні домашні ковбаси і борщ. Приділіть увагу і оздобленню столу - добре використовувати скатертину, серветки і посуд в етнічному стилі. Це дозволить повніше відчути атмосферу великого свята. На стіл поставте композиції з фарбованих яєць і пасок.

Будинок рекомендується оформити квітами, гілочками верби, житом і пшеницею, спеціально пророщених в декоративній низькою посуді. Зробіть з ниток жовтих курчат і прикрасьте ними будинок. Над вхідними дверима повісьте вінок з трав, верби, квітів і стрічок. Вони символізують воскресіння природи , виникнення нового життя.

Любителі природи можуть влаштувати на Великдень пікнік. Так можна весело відпочити на свіжому повітрі. Візьміть з собою традиційні атрибути свята: фарбовані яйця, паски, буженину. Приготуйте шашлик з телятини, свинини або риби.

Можна використовувати у святкуванні Великодня і деякі західні звичаї - наприклад , заховати куди-небудь у будинку маленькі подаруночки для дітей, у вигляді яєць або курчат.

До столу можна приготувати курчати, кролика або порося. Крім пасок напечіть великодніх пирогів з фруктами , плетені булочки і фігурне печиво.

Пам'ятайте , що Великдень - це свято, коли вся родина збирається разом, свято це потрібно провести в теплій, затишній і дружній атмосфері .

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 123 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Поливаний понеділок

  Поливаний понеділок

  На другий день після Великодня в Україні – Поливаний понеділок. Проте це не лише розваги, адже традиційно саме в цей день закладалися міцні ... 4698

 • Чистий четвер 2019: дата та що не можна робити в цей день в Україні

  Чистий четвер 2019: дата та що не можна робити в цей день в Україні

  Чистий четвер, або як його ще називають – Великодній четвер, завжди припадає на сьомий тиждень Великого посту і відзначається за три дні до світлого дня Воскресіння Христового. Відтак у 2019 році українці відзначатимуть Чистий четвер 25 квітня. Що не можна робити у цей день ... 1663

 • Великдень в Україні 2019: дата і традиції

  Великдень в Україні 2019: дата і традиції

  Великдень немає певної фіксованої дати святкування, але обов'язково Великдень відзначають у неділю. Дату вираховують за допомогою спеціальної таблиці – Олександрійської пасхалії. У 2019 році Великдень українці святкуватимуть 28 ... 1627

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт


© Привітання та тости на всі свята українською мовою 2020