Feedback

Як прикрасити будинок до Великодня

16.01.2014 444
Прикрашати будинок до Великодня дуже цікаво і захоплююче. У це заняття залучаються всі члени сім'ї від самих найменших. Підготовка до великодніх урочистостей дає прекрасну можливість всім проявити свої вміння та фантазію.

Прикраса будинку зазвичай починають зі стелі, так як це сама верхня частина житла. До стелі можна підвісити яскравих пташок, квіточки або метеликів. Їх можна намалювати на папері або розфарбувати готові шаблони і підвісити до стелі. Вони будуть дуже красиво колихатися при найменшому русі повітря. Якщо до фігурок птахів і метеликів додати ще кілька дзвіночків, то вони будуть мелодійно дзвеніти.

Можна красиво прикрасити і вікна. На скло можна приклеїти паперові ліхтарики, фігурки тварин, свічки і мереживні гірлянди. На підвіконні можна влаштувати міні сад з пророслого вівса, бісерних квітів і дерев, між якими можна розставити пластилінових баранчиків, курочок або розкласти різнокольорові яйця.

Якщо сім'я віруюча, то кращою прикрасою стін в будинку буде іконостас. А якщо іконостасу у вас немає, то стіни можна прикрасити дитячими малюнками, гірляндами з сухих або штучних квітів і ангелятами.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 123 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Поливаний понеділок

  Поливаний понеділок

  На другий день після Великодня в Україні – Поливаний понеділок. Проте це не лише розваги, адже традиційно саме в цей день закладалися міцні ... 5104

 • Чистий четвер 2019: дата та що не можна робити в цей день в Україні

  Чистий четвер 2019: дата та що не можна робити в цей день в Україні

  Чистий четвер, або як його ще називають – Великодній четвер, завжди припадає на сьомий тиждень Великого посту і відзначається за три дні до світлого дня Воскресіння Христового. Відтак у 2019 році українці відзначатимуть Чистий четвер 25 квітня. Що не можна робити у цей день ... 1819

 • Великдень в Україні 2019: дата і традиції

  Великдень в Україні 2019: дата і традиції

  Великдень немає певної фіксованої дати святкування, але обов'язково Великдень відзначають у неділю. Дату вираховують за допомогою спеціальної таблиці – Олександрійської пасхалії. У 2019 році Великдень українці святкуватимуть 28 ... 1829

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт