Feedback

Корисні подарунки для дівчинки 13 років

31.01.2019 875

Важко вгадати, який предмет стане найкориснішим для дівчинки, так як настрій дівчаток змінюється, як вітер, але у всіх підлітків щохвилини виникають безліч питань, і завдання рідних - надати можливість самостійно (або з їх допомогою) знайти вичерпні відповіді. Книги (наприклад, спеціальні енциклопедії) - в яких цікаво і доступно викладені роз'яснення обов'язково полегшать життя підлітку, так як серед недорогих подарунків саме друковані видання несуть в собі найважливіше і найцінніше для дівчаток - інформацію.
Стильний мобільний телефон - спілкування дуже важливо для дівчат. Вони завжди на зв'язку: з подружками, друзями, однокласниками і, звичайно ж, з родичами. А сучасний гаджет - це ще й предмет гордості. Комп'ютер допоможе в навчанні, розповість про історію та культуру, стане провідником в активний світ талановитих людей. «Хто володіє інформацією, той володіє світом» - це старе американське прислів'я досі не втратило своєї актуальності, але рідні та близькі обов'язково повинні усвідомлювати, що кількість і якість інформації має бути строго регламентована.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження дочці, в якому знаходиться 164 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт