Feedback

Подарунок дівчинці: лялька, гаджет або набір для творчості?

30.01.2019 406

Модні ляльки і їх насичене життя можливо, для дев'ятирічної дівчинки вже не актуальні з їх простуватими личками і очима-намистинками. Але це не означає, що їй перестали подобатися іграшки взагалі. Цілком ймовірно, що маленька леді тепер захоплена так званими модними ляльками.
Захоплення дитини модними ляльками - це відмінна підказка для тих, хто шукає подарунок дівчинці. Можна здійснити мрію маленької леді і подарувати їй першу модну ляльку, тоді захоплення дитини не буде меж. Але навіть якщо у дівчинки вже є подібна красуня, їй завжди знадобляться нові аксесуари. Виробники іграшок пропонують наступні види доповнень до ляльок: будинки; автомобілі; одяг і взуття; предмети побуту (дзеркальця, гребінці, посуд); домашніх тварин; атрибути для професійної кар'єри (білий халат і стетоскоп для доктора, комп'ютер для програміста, мікрофон і навушники для співачки). Запас ігрових наборів не висихає ніколи. Нові види випускаються по кілька разів на рік. Ви напевно зможете знайти аксесуари, яких ще немає в колекції дівчинки. Дуже важливо не переплутати лялькові серії. Для дорослих все модні ляльки виглядають приблизно однаково. Однак маленька фанатка чарівниць Вінкс буде дуже розчарована, якщо їй вручать набір одягу для милих чудовиськ з Монстер Хай.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження дочці, в якому знаходиться 268 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в липні

Інформери на Ваш сайт