Feedback

Як організувати дитяче свято?

26.04.2013 1906
Якщо ви вирішили влаштувати вашу дитина незабутнє свято, необхідно серйозно поставитися до цього питання, тому що діти за своєю суттю досить примхливі. А яскраве свято, яке зможе їх зацікавити, дасть їм купу вражень і радості. З чого треба починати підготовку до свята в такому випадку? Якщо ви обговорювали це питання, значить проводитися свято буде в домашніх умовах.

Вітання на день народження, закінчення першого класу, перший дзвоник у школі – є маса причин для проведення домашнього свята. При цьому перше, на що ви звертаєте свою увагу – максимальна кількість гостей, які будуть присутні на даному святі.

Хоч дитині буде хотітися запросить усіх своїх знайомих, часто ми не маємо таких можливостей, тому необхідно бути реалістом. Не варто думати, що ще 5-10 дітей ви зможете розмістити десь у кутку кімнати. На дитяче свято необхідно запрошувати стільки дітей, скільки ви зможете вмістити у своїй квартирі, і за скількома ви зможете спостерігати. Діти не повинні обтяжувати вас.

Так як діти не будуть сидіти за столом, варто виділити їм якомога більше вільного простору. Будьте готові до того, що діти розбіжаться по всьому будинку та відвідають кожен його куточок. Небезпечні предмети варто в такому випадку прибрати подалі від дітей. Зверніть увагу на розетки, так як часто ми про них забуваємо. Їх необхідно закрити заглушками.

Час початку свята необхідно визначати, відштовхуючись від віку дітей. Для тих дітей, хто молодше, необхідно раніше починати свято, та як вони рано захочуть спати, набігавшись і настрибавшись. Тривалість свята заздалегідь обговорюється з батьками запрошених.

Щодо прикраси свята варто сказати, що слід вибирати тематичний дизайн. Наприклад, для самих маленьких буде цікавий свято, при якому будинок оздоблений динозаврами. У стилі космічного корабля будинок слід прикрашати для старших дітей і так далі. Обов’язково необхідно проводити свято в стилі гри, та як дітям невеликого віку цікаві ігри, а не прості посиденьки.

Хоча найчастіше діти самі знаходять собі розвагу, особливо в компанії, але погодьтеся, їм буде куди цікавіше, якщо це буде спільна гра. Щодо частування можна сказати, що воно повинно бути легким і не перевантажувати шлунки малюків. Не варто підносити дітям смакоту в дорогих сервізах, так як їм все одно, дорогий він чи ні. А так ви зможете його вберегти в цілості й схоронності.

І, природно, всі діти люблять подарунки. Тому не забувайте, що ви можете подарувати кожній дитині хоч і дрібничку, але це буде їм приємно.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження, в якому знаходиться 183 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: Тут цікавоЦікаві статті

 • Подарунки на День народження за китайськими традиціями

  Подарунки на День народження за китайськими традиціями

  Китайці святкують три ... 90

 • Як святкують День народження в Китаї?

  Як святкують День народження в Китаї?

  Китай - країна загадкова і незбагненна. Все в цій державі влаштовано не так, як звично західній людині. Ось і День народження китайці святкують по-своєму. Особливою пошаною користуються іменини дітей і людей похилого віку, решта Дні народження відзначати щороку не ... 99

 • Хто і коли придумав відзначати дні народження?

  Хто і коли придумав відзначати дні народження?

  Найпопулярніше свято серед усіх народів Землі - День народження. Багато хто прагне відзначити його з розмахом, чекають, коли ж він настане, і шкодують, що День народження лише раз на рік. Втім, краще радійте, що це день нпродження взагалі прийнято відзначати. Наші предки ... 281

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в грудні

Інформери на Ваш сайт

Економте на покупках з кешбеком