Feedback

День матері в різних країнах

15.01.2014 234
День матері - знамените свято в усьому світі. Зараз практично немає ні однієї країни , де б він не відзначався . Віднедавна це свято було введено і в країнах Центральної Азії, таких як Киргизстан, Казахстан і Таджикистан. Згідно з результатами соціологічного дослідження найбільше матерів героїнь проживає саме тут.

День матері святкується і в Китаї , правда відзначається він в міжнародний жіночий день. Але тут 8 березня має зовсім інше значення. У цей день вітають тільки тих жінок, у яких вже є діти. Їм дарують подарунки, кажуть слова подяки. Як відомо, на Сході до матері особливу повагу .

У інших країнах День матері відзначається в третю неділю травня. Особливо популярний цей свято в Німеччині і в США. У цей день прийнято готувати для мами святковий сніданок. Традиційна страва - це пиріг. Увечері вся родина збирається за столом, прийнято, щоб у цей вечір всі діти були вдома.

У багатьох містах цього дня влаштовують спеціальні акції, спрямовані на підтримку літніх жінок, які потрапили в складну ситуацію.

Для того, щоб ваш сімейний свято було веселим, придумайте щось нове , спеціальну програму. Можна зняти фільм про свою маму. Не треба робити його нудним, тому відмовтеся від ідеї біогафії. Попросіть всіх членів сім, коротенько розказати про вашу маму. Зазніміть її на камеру, тільки так, щоб це було не помітно. Тепер треба лише все змонтувати і підкласти музику.

Якщо немає вдома відеокамери, то можна просто зробити дуже цікаву підбірку з фотографій. Якщо є можливості то запишіть голосовий коментар до кожного знімка, проте його можна і надрукувати.

Придумайте кілька конкурсів, для того щоб гра в них була більш живою , запросіть побільше гостей. Це можуть бути родичі, друзі та просто сусіди.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання до дня матері, в якому знаходиться 14 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Травневі свята 2017 в Україні: як відпочиваємо

  Травневі свята 2017 в Україні: як відпочиваємо

  Травень - один із найбагатших місяців у році за кількістю свят. У травні ми традиційно відзначаємо три офіційних святкових дні. При цьому в 2017 році два тижні поспіль українці отримають по 4 вихідних дня з суботи по вівторок включно.Останнім часом в інтернеті йде бурхливе ... 1203

 • Матусин день

  Матусин день

  Людина, що оберігає, розуміє, допомагає, захищає, пестить, леліє і по-справжньому любить. Хто вона? Варіантів бути не ... 311

 • Як у світі почали святкувати День матері

  Як у світі почали святкувати День матері

  Щорічно у другу неділю травня ми відзначаємо День матері. В Україні він став офіційним тільки у 2000 році. А ось у багатьох інших країнах світу його святкують на державному рівні вже порівняно давно. З чого ж усе ... 260

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт