Feedback

Що подарувати на День матері

15.01.2014 226
День матері - це одне з найголовніших свят у році. Ще пару десятків років тому, це свято відзначали тільки в Європі, однак у наш час, воно святкується практично у всіх країнах. У цього свята з'явилися свої традиції - одна з них - це дарувати подарунки матерям.

Іноді підібрати подарунок для зрілої жінки дуже важко, особливо якщо він ще й повинен відповідати певній тематиці . Але якщо ви добре подумаєте , то у вас обов'язково з'явитися кілька цікавих ідей.

Отже, почати варто з того , скільки років вашій мамі . Запам'ятайте , чим старша людина , тим практичніше він ставитися до подарунків. За часту ми не можемо зрозуміти наших бабусь, коли вони просять подарувати їм на Восьме березня, шматочок звичайного мила. Якщо ваша мама вже у віці, то подарунок повинен бути немудрим, але хорошим.

Подумайте що їй потрібно найбільше, чого вона зрадіє. Відмовтеся від ідеї комп'ютера або мобільного телефону, якщо звичайно вас не просять про це. Найчастіше такі подарунки припадають пилом у шафі, а гроші, погодьтеся, на них були витрачені не малі. Тут треба щось інше, наприклад новий телевізор з пультом, бажано з широким екраном, так щоб ваша мама змогла дивитися його без окулярів і перемикати канали, не встаючи.

Ваша мама дуже сентиментальна людина, тоді подаруйте їй щось зроблене своїми руками, наприклад пов'язані самостійно рукавички, або розшитe хустинку.

З мамою, яка ще не досягла сімдесяти років, все набагато простіше. У такому віці жінка ще користується і косметикою одягає ювелірні прикраси. Коштовності - це один з найкращих подарунків. Ви напевно знаєте смак своєї матері і зможете вибрати те, що їй має сподобатися. Повірте такому подарунку вона зрадіє насправді і буде показувати його всім своїм знайомим, мовляв дивіться, які у мене хороші діти.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання до дня матері, в якому знаходиться 14 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Травневі свята 2017 в Україні: як відпочиваємо

  Травневі свята 2017 в Україні: як відпочиваємо

  Травень - один із найбагатших місяців у році за кількістю свят. У травні ми традиційно відзначаємо три офіційних святкових дні. При цьому в 2017 році два тижні поспіль українці отримають по 4 вихідних дня з суботи по вівторок включно.Останнім часом в інтернеті йде бурхливе ... 1183

 • Матусин день

  Матусин день

  Людина, що оберігає, розуміє, допомагає, захищає, пестить, леліє і по-справжньому любить. Хто вона? Варіантів бути не ... 297

 • Як у світі почали святкувати День матері

  Як у світі почали святкувати День матері

  Щорічно у другу неділю травня ми відзначаємо День матері. В Україні він став офіційним тільки у 2000 році. А ось у багатьох інших країнах світу його святкують на державному рівні вже порівняно давно. З чого ж усе ... 246

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт