Feedback

День матері. Як свткувати і що подарувати

15.01.2014 159
У більшості країн світу відзначають особливе свято, яке присвячене найголовнішій жінці в житті кожної людини, матері. У багатьох країнах світу його відзначають у другу неділю травня.

День матері - це міжнародне свято, яке має свою історію і традиції. Але у нас це свято ще зовсім молодий , його навіть не всі ще знають .

Це свято можуть відзначати не тільки мами , але також і майбутні матусі. Можна зібратися в цей день з такими ж майбутніми матусями і провести цей день у будинку або в кафе, обговорюючи свої відчуття і очікування, ділючись досвідом один з одним.

Що ж подарувати своїй мамі в цей день? Кожній матері хочеться від своїх дітей трохи уваги, а також можливості радіти за них і пишатися ними. Присвятіть цей день своїй мамі. Запросіть її на вечерю в ресторан. Якщо ви живете з мамою під одним дахом, зніміть з неї всі домашні клопоти в цей день, побалуйте її смачним обідом і ароматною пишною випічкою.

Діти можуть зробити подарунок для мами своїми руками. Це може бути листівка, вирощений власноруч спеціально для мами вазон або красива квітка в горщику.

Нехай це свято для нас нове і незвичайне, але почуття, які він звеличує й оспівує, зрозумілі абсолютно всім, незалежно від національності та походження. Подяку і захоплення жінкам, які виконують своє священне призначення, повинні виявлятися не тільки в спеціальних святкових привітаннях, але й також у щоденній турботі про матерів і увагу до них .


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання до дня матері, в якому знаходиться 14 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Травневі свята 2017 в Україні: як відпочиваємо

  Травневі свята 2017 в Україні: як відпочиваємо

  Травень - один із найбагатших місяців у році за кількістю свят. У травні ми традиційно відзначаємо три офіційних святкових дні. При цьому в 2017 році два тижні поспіль українці отримають по 4 вихідних дня з суботи по вівторок включно.Останнім часом в інтернеті йде бурхливе ... 1203

 • Матусин день

  Матусин день

  Людина, що оберігає, розуміє, допомагає, захищає, пестить, леліє і по-справжньому любить. Хто вона? Варіантів бути не ... 311

 • Як у світі почали святкувати День матері

  Як у світі почали святкувати День матері

  Щорічно у другу неділю травня ми відзначаємо День матері. В Україні він став офіційним тільки у 2000 році. А ось у багатьох інших країнах світу його святкують на державному рівні вже порівняно давно. З чого ж усе ... 261

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт