Feedback

Що подарувати татові на 80 років: захоплююче і комфортне життя

21.11.2018 53

Якщо в юності рай можна влаштувати і в курені, то в похилому віці цей молодіжний варіант вже неприйнятний. Здоров'я має тенденцію погіршуватися, і з кожним роком все більше цінується комфорт і затишок. Подарунки оздоровчого характеру краще залишити для випадкового візиту, а на ювілей можна допомогти імениннику облаштувати його побут:
Мобільний телефон з великими кнопками. Цей апарат, незважаючи на те що виглядає як атавізм з далекого минулого, насправді буде набагато більш цінним подарунком, ніж смартфон останнього покоління. Зір часто підводить 80-річних ювілярів, тому розмір клавіш має велике значення. Купіть батькові ретро-телефон, і він завжди зможе залишатися на
Телевізор з великим екраном. Як правило, батьки прив'язані до старих речей. Це стосується і техніки. Замініть наявну модель на нову і підключіть кабельне телебачення. У похилому віці немає можливості здійснювати тривалі подорожі і насолоджуватися культурою інших країн, проте велика кількість телевізійних каналів, особливо пізнавального спрямування, дозволить батькові вивчати світ, не виходячи з дому. Зручне крісло. Щоб іменинник із задоволенням проводив час за переглядом улюблених передач, подаруйте йому комфортне крісло з підліктниками і м'якими подушками для спини. Іонізатор повітря. В основному, люди похилого віку належать до категорії домосідів і нечасто виходять на вулицю. Рідко можна зустріти такого собі старого Індіана Джонса, що бігає в пошуках загублених артефактів. Але свіже повітря важливе для здоров'я, тому очищувач стане відмінним варіантом для привітання батька.
Теплі валянки. Щоб мотивувати іменинника здійснювати прогулянки, незалежно від пори року, можна вручити йому валянки. Крім того, що вони нагадуватимуть йому про дитинство, коли вони були настільки популярні і повсюдно поширені, цей зимовий варіант взуття прекрасно захистить ноги під час холодних зим. Шапка-вушанка або утеплений жилет можуть стати або альтернативою, або доповненням до валянків. У теплі слід утримувати не тільки ноги, але і в інших частинах тіла. Можна також купити термобілизну - люди у віці не завжди обізнані про нововведення подібного роду.
Плед. Тепле покривало повинно бути зроблено з натуральних матеріалів і бути приємним на дотик. Це відмінне доповнення до крісла для перегляду телевізора. Також можна здивувати іменинника і подарувати затишний плед з рукавами.
Новинки побутової техніки. На кухні іменинника завжди знайдеться застаріла модель чайника, газова плита довоєнних часів - словом, річ, яка потрапляє під категорію «викиньте це негайно». Існує безліч модернізованих варіантів кухонної техніки, які допоможуть батькові заощадити час, що витрачається на приготування їжі, і значно оптимізують його побут в цілому. Купуючи техніку останнього покоління, подбайте про те, щоб вона була проста у використанні: пенсіонери не люблять читати довгих інструкцій по експлуатації, та й принцип роботи того чи іншого пристрою не завжди може бути їм зрозумілий.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Поздоровлення із 80 річчям на ювілей, в якому знаходиться 14 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт