Feedback

Сувеніри з професійним характером

31.07.2018 40

«День нафтовика» або «День газовика». У цей день прийнято вшановувати всіх, хто трудиться в газовій і нафтовій сфері: геологів і буровиків, технологів, транспортників, будівельників і розробників. Якщо у вашому оточенні є люди, для яких це свято є професійним, обов'язково привітайте їх. Це чудовий привід показати, що ви цінуєте їхню працю.
Для того щоб підкреслити характер професійної діяльності людини, можна підібрати недорогі стилізовані сувеніри: кухоль або футболку з фотодруком «Кращому нафтовикові», «Кращому газовику», «Суворому геологу» і т.п .; брелок для ключів у вигляді бочки, в якій плаває крапля справжньої нафти; підставку для візиток у вигляді бурової вишки; набір чарок в формі нафтових цистерн з графином або стильну флягу; стильну запальничку, що символізує видобуток газу; іграшку-антистрес у вигляді нафтової краплі. Ці цікаві презенти обов'язково припадуть до душі людині, яка хоча і занурена в роботу з головою, але при цьому має відмінне почуття гумору і цінує милі штучки.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День нафтовика в Україні 2024, в якому знаходиться 22 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт