Feedback

Як правильно вимовляти тости?

26.04.2013 11116

Нерідко трапляється і так, що невміло сказаний тост може не просто розчарувати гостей, але і в достатній мірі здатний втомити всіх присутніх. Тост, як особливий вид публічної промови, повинен мати відношення до всіх, а тому йому необхідна стислість. Отже, як же правильно вимовляти тости?

Хороший тост неодмінно повинен володіти стислістю, позитивної забарвленням і бути відповідним нагоди. Не слід зловживати проголошенням тостів. (В крайньому разі, їх можна говорити не частіше, ніж один раз на 10 -15 хвилин).

Якщо вам випала честь виголосити які - то дуже важливі слова, постарайтеся сконцентруватися і продумати мова заздалегідь.

Щоб досягти максимального увагу, слід встати і обов'язково зустрітися поглядом з кількома присутніми. Дочекайтеся, коли розмови за святковим столом вщухнуть, не намагайтеся перекричати гул і шум.

Коли гості (або їх основна частина) звернуть на вас свою увагу - можна починати:
- Не варто пити спиртного для хоробрості. Це може тільки все зіпсувати.
- Вже за кілька секунд до початку тосту, зробіть глибокий вдих, відчуєте впевненість в собі. Адресуючи тост конкретній людині - погляньте йому в очі. Якщо ж ваші слова адресуються всім гостям - поперемінно обводите всіх присутніх очима.
- Не повторюйте старі, банальні і несмішні тости. Постарайтеся завчасно підготувати кілька оригінальних і свіжих застільних варіантів.
- Говоріть чітко, не поспішайте і не бубонить.
- Завершуючи тост, щиро посміхніться і ще раз обведіть всіх поглядом.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Тости до дня народження 2024, в якому знаходиться 327 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: MyHelper

Цікаві статті

  • Як правильно вимовляти тости?

    Як правильно вимовляти тости?

    Нерідко трапляється і так, що невміло сказаний тост може не просто розчарувати гостей, але і в достатній мірі здатний втомити всіх присутніх. Тост, як особливий вид публічної промови, повинен мати відношення до всіх, а тому йому необхідна стислість. Отже, як же правильно ... 11112

Всі статті