Feedback

Цікаві презенти працівникам харчової промисловості

27.07.2018 2200

Оскільки день працівників харчової промисловості - не найбільше свято в році, можна обійтися без дорогих презентів. Але адресат напевно оцінить подарунок з гумором: футболку з написом «Кращий кухар» або «Класний технолог»; скарбничку у формі торта, шматочки сиру або гарбуза; букет з кухонних рушників, згорнутих у формі троянд; блокнот для запису рецептів; іменний кухонний фартух або кухарський ковпак з цікавим написом (наприклад, «шашличних справ майстер»); листівку з випадковим рецептом; шейкер з рецептами коктейлів, записаними на стінках ємності.
А ще цікаво буде влаштувати невеличке свято з фуршетом. Нехай свято супроводжується не традиційним застіллям, а пройде в форматі дегустації якихось продуктів. Обов'язково привітайте знайомого співробітника підприємства, пов'язаного з виробництвом їжі, з його професійним святом. І він напевно не пошкодує для вас найбільших ласих страв.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників харчової промисловості 2024, в якому знаходиться 53 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт