Feedback

Різноманітність захоплень на допомогу у виборі подарунка митнику

20.07.2018 46

Виходячи з робочої будівлі, ваш знайомий або знайома перетворюється на людину з власними турботами і проблемами, зі своїми захопленнями і схильностями. А ви пам'ятаєте, чим захоплюється ваші товариші, яких ви плануєте вітати з Днем митника? Комплект для шиття, в'язання, вишивання - ідеальний сюрприз для тихої і скромної дівчини, яка вважає за краще відпочивати в стінах будинку. А ось ракетки і волани для гри в бадмінтон якраз до душі любителям активного відпочинку на природі. Зазвичай подібні ігри залишаються осторонь, тому що для них потрібні спеціальні аксесуари. Але тепер завдяки вам вони будуть в наявності, після такого подарунка чекайте запрошення на спільну гру. М'яке крісло-мішок із забарвленням футбольного м'яча напевно знайде місце в будинку у фаната цієї активної гри. До того ж після трудового дня так приємно розслабитися в подібному кріслі. Стандартний «чоловічий набір», що включає в себе ручку і ніж 3-в-1 - дуже бюджетний, але корисний презент. Особливо підійде для тих, хто весь час втрачає на роботі різні дрібні аксесуари. Подарунковий сертифікат - ось один стандартних, але вкрай корисних подарунків. Ви можете вибрати, що завгодно - салон краси, автомайстерня, басейн, СПА, фітнес-зал. Рамки вашої фантазії обмежуються тільки інтересами і бажаннями товаришів. Валіза в ретро-стилі стане в нагоді не тільки фанатам старовинних речей, але і тим, хто часто літає в різні міста і країни. Серед інших наклейок ви можете самі прикріпити символіку митниці, щоб аксесуар відрізнявся від усіх інших речей. Намет - ще один відмінний сюрприз для тих, хто віддає перевагу відпочинку в місцях віддалених від будинку. Якщо людина добре розбирається в подібних речах, то краще за все буде вибрати презент для нього разом з ним же, щоб не прогадати.
Гроші в конверті ніхто не відміняв в якості приємного сюрпризу. Найголовніше - пам'ятати про це свято, якщо серед ваших друзів або родичів є ті, хто працюють на митниці. Ваша увага і вітання вже стануть для них найкращим подарунком.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День митної служби України 2024, в якому знаходиться 33 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт

Найпопулярніше за сьогодні