Feedback

Різноманітність захоплень на допомогу у виборі подарунку митнику

20.07.2018 46

Різноманітність захоплень Виходячи з робочої будівлі, ваш знайомий або знайома перетворюється на людину з власними турботами і проблемами, зі своїми захопленнями і схильностями. А ви пам'ятаєте, чим захоплюється той чи та, якого ви плануєте вітати з Днем митника? Комплект для шиття, в'язання, вишивання - ідеальний сюрприз для тихої і скромної дівчини, яка вважає за краще відпочивати в стінах будинку. А ось ракетки і волани для гри в бадмінтон якраз до душі любителям активного відпочинку на природі. Зазвичай подібні ігри залишаються осторонь, тому що для них потрібні спеціальні аксесуари. Але тепер завдяки вам вони будуть в наявності, після такого подарунка чекайте запрошення на спільну гру. М'яке крісло-мішок із забарвленням футбольного м'яча напевно знайде місце в будинку у фаната цієї активної гри. До того ж після трудового дня так приємно розслабитися в подібному кріслі. Стандартний «чоловічий набір», що включає в себе ручку і ніж 3-в-1 - дуже бюджетний, але корисний презент. Особливо підійде для тих, хто весь час втрачає на роботі різні дрібні аксесуари. Подарунковий сертифікат - ось один стандартних, але вкрай корисних подарунків. Ви можете вибрати, що завгодно - салон краси, автомайстерня, басейн, СПА, фітнес-зал. Рамки вашої фантазії обмежуються тільки інтересами і бажаннями обдаровує або обдаровуваного. Чемодан в ретро-стилі стане в нагоді не тільки фанатам старовинних речей, але і тим, хто часто літає в різні міста і країни. Серед інших наклейок ви можете самі прикріпити символіку ГТК, щоб аксесуар відрізнявся від усіх інших речей. Намет - ще один відмінний сюрприз для тих, хто віддає перевагу відпочинку в місцях віддалених від будинку. Якщо людина добре розбирається в подібних речах, то краще за все буде вибрати презент для нього разом з ним же, щоб не прогадати.

Якщо ви не дуже добре знаєте людину, якого хочете привітати 25 жовтня, то спробуйте дізнатися більше про бажання від його колег. Такої можливості не представляється? Гроші в конверті ніхто не відміняв в якості приємного сюрпризу. Найголовніше - пам'ятати про це свято, якщо серед ваших друзів або родичів є ті, хто працюють на митниці. Вашу увагу і вітання вже стануть для них найкращим подарунком.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День митної служби України 2024, в якому знаходиться 33 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт