Feedback

«Вау-ефект» для прекрасної половини людства у подарунок

22.06.2018 619
Жінки хоч і вважаються слабкою статтю, але по силі духу і відваги іноді нічим не відрізняються від чоловіків. Тому дарувати їм екстремальні подарунки в честь дня народження можна і потрібно. Робити це, звичайно, варто з розрахунку на вік і характер жінки, для якої призначається презент. Найбільш вдалими подарунками можуть стати:
Прогулянка на повітряній кулі. Один з найприємніших варіантів екстремального презенту, який підійде жінці будь-якого віку. Але дарувати його доречно тільки в тому випадку, якщо у неї немає страху висоти. Політ на параплані. Дасть відчути себе птахом і подарує незабутнє відчуття польоту. Поглянути на світ з іншого ракурсу - дуже вражаюче.
Занурення з аквалангом. Екстремальний презент, який знайомить з підводним світом. Ідеально, якщо його можна реалізувати в водоймі з багатою флорою і фауною. Деякі порівнюють таке занурення з польотом в космос, так як перед очима постає зовсім незвичайна картина.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження, в якому знаходиться 240 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт