Feedback

Недорого для гаманця і приємно для людини: варіанти, що подарувати хлопцеві

20.06.2018 444

Вважається, що до романтичних сюрпризів молоді люди ставляться прохолодно. Але якщо вони отримають його з ніжних рук коханої дівчини, то з великою ймовірністю будуть задоволені, тим більше якщо ці самі руки і створили гостинець.
Листки бажань. На них ви можете написати все, що завгодно, починаючи від приготування королівської вечері і закінчуючи спільною поїздкою в інше місто. Пам'ятайте, що бажання повинні бути такими, щоб ви змогли їх легко здійснити, інакше писати таке бажання немає сенсу.
Освідчення в коханні, написане на асфальті або на снігу під вікнами коханого. Якщо справа відбувається взимку, можна прикрасити напис свічками, поставлені в сніг. У будь-який час року яскраво будуть виглядати кульки, прив'язані на кущі або під'їзд коханого. Незалежно від віку людини, такий сюрприз однозначно змусить посміхнутися.
Красива коробка, заповнена папірцями з компліментами і приємними словами, підніме самооцінку скромному, хлопцеві, що не любить виділятись. Презент буде ще цікавішим, якщо ви зможете попросити його друзів, щоб їх побажання на листочках також виявилися в подарунковій коробці.
Прикрасьте підручними засобами автомобіль коханого, таким чином покаже всім людям те, як сильно ви любите другу половинку. Прикрасьте машину в міру - не варто малювати на ній що-небудь або прикріплювати на вікна, є ризик, що ви змусите понервувати автолюбителя. Досить буде прив'язати на двері кілька кульок, а під двірники покласти записку зі словами любові.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання для закоханих, в якому знаходиться 119 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт