Feedback

Що подарувати кондитерові: все тільки корисне

14.06.2018 740

Найкращі подарунки для кондитера - пов'язані з його професією, незалежно від того, новачок він або ж професіонал високого рівня. Створення солодких шедеврів - процес творчий і не має меж. Навіть ті, хто вже досяг професійних висот, не зупиняються на досягнутому і продовжують розвиватися, освоюючи нові техніки і матеріали. В арсеналі фахівця з солодощів багато всього цікавого, і з кожним роком на ринку з'являються все нові пристрої і матеріали, які стануть чудовим подарунком.
Харчовий принтер. З його допомогою можна наносити їстівне зображення на торти, печиво і тістечка. Обслуговувати такий пристрій нескладно, але от можливості для розвитку кондитерського бізнесу він відкриває великі. Друк здійснюється на цукровому папері.
Кондитерський аерограф. Це пристрій, розпилювач харчових барвників. Використовується для створення малюнків, плавних кулінарних переходів і орнаментів. Планетарний міксер. Хороший міксер - це половина успіху. Змішувати інгредієнти, місити тісто і збивати крем без якісного міксера неможливо. Всі професіонали використовують планетарні міксери: продуктивні, надійні і потужні.
Апарат для створення шоколадного велюру. Сенс роботи такий же, як і у аерографа, але розроблений спеціально для роботи з какао-маслом. Кондитери - це, як раз ті з небагатьох людей, які з легкістю можуть сказати, що подарувати їм на чергове свято. Тому не соромтеся і питайте, що могло б їх порадувати. Тільки не думайте, що бажаний презент буде легко знайти. За мішечком добірної мигдальної муки доведеться побігати, а бажані серцю кондитера форми для випічки можуть бути й зовсім на іншому континенті. Підготуйте презент завчасно, тоді у вас буде час на пошуки.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження, в якому знаходиться 124 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт