Feedback

Влучні ідеї подарунків для перекладача: говоріть однією мовою!

05.06.2018 480

Робота перекладача завжди була престижною, популярною і затребуваною. Люди з чудовим знанням іноземних мов високо цінуються на ринку праці. Без перекладачів твори світової літератури не дійшли б до читачів в інших країнах, було б складно зрозуміти, що відбувається в світі, а між державами і компаніями не змогли б укладатися договори. Тому, коли ви хочете привітати з одним зі свят представника такої важливої ​​і потрібної професії, постарайтеся, щоб ваш подарунок був якось пов'язаний з його діяльністю.
Варіантів презентів, які підходять для перекладача, досить багато. Адже зазвичай ці люди багато чим цікавляться: мистецтвом, літературою, історією різних країн. А тому, хто цікавиться чимось, набагато легше підібрати презент. У більшості перекладачів є спеціалізація в конкретній мові: англійською, німецькою, іспанською, китайською і т.д. Знайдіть такий подарунок, який буде відображати специфіку країни, де розмовляють цією мовою. Наприклад тому, хто перекладає з англійської, подаруйте настільний годинник у вигляді «Біг Бена», шкатулку у вигляді червоного лондонського автобуса або набір чаїв для традиційного «5 o'clock». Фахівцеві з Японії подаруйте набір для каліграфії, бонсай або настільний японський садок з каменями і пісочком. Іспаномовних фахівцям припаде до смаку подарунковий набір, що складається з хамона або ж сертифікат на майстер-клас з фламенко. Тим, хто переводить з фінського, шведського і норвезького, підійдуть презенти в скандинавському стилі: затишні теплі пледи, светри і шарфи з оленями, предмети інтер'єру і традиційні солодощі та напої. Почитайте про країну, мову якої є професійним інструментом у вашого друга. Згадайте, чим знаменита ця країна, подумайте, що з характерних для цього регіону речей могло б сподобатися людині відповідно до його стилю життя, перевагам і захопленням. Гарна, цікава іноземна книга теж стане відмінним презентом.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Міжнародний день перекладача 2024, в якому знаходиться 25 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт