Feedback

Смачні сюрпризи для бабусі

04.06.2018 484

Зазвичай у бабусі завжди приховано що-небудь смачненьке для внучат, чому ж не зробити крок у відповідь, приємно здивувавши її? Пиріг власного приготування. Багатоповерхові химерні торти залиште на інші події. А ці ласощі дуже підходить для такого душевного свята. З домашньою випічкою так приємно провести вечір за чашкою чаю в гостях улюбленої бабусі. Запашний напій - від подарункових наборів кави і чаю до самостійно зібраних запашних трав.
Цукерки ручної роботи. Такий вид солодкого сюрпризу можна без праці зробити самостійно, використовуючи тільки корисні інгредієнти: сухофрукти, горіхи, мед і злаки.
Фруктовий букет. Яскравий і ефектний презент, який точно здивує одержувачку. Намагайтеся тільки вибирати букети з цільних фруктів, які б зберегли всі вітаміни і мають свіжий вигляд. Для того щоб порадувати улюблену бабусю ласощами, можна запросити її в кафе або ресторан. Так ви не тільки проведете час з дорогою людиною, а й познайомити її з новинками кулінарії.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання до дня матері 2023, в якому знаходиться 27 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт