Feedback

Всіх скарбів світу мало: що подарувати бабусі на День матері

04.06.2018 1089

Материнство - світла і почесна місія жінки. Адже вона виховує нову людину, як садівник плекає дивовижну квітку. Це відповідально і зовсім нелегко. Адже від того скільки сил і любові буде вкладено в дитину, залежить дуже багато чого в його житті.

Споконвіку жінка-мати обожнювалася і наділялася особливим статусом. У стародавній Греції в березні влаштовувалися масові святкування, на яких славилося материнство. І в наші дні матерям мають присвячується святковий день. У різних країнах це свято припадає на різні дати. В основному, День матері в Європі відзначається 2 травня. У День матері прийнято вітати найближчих жінок в сім'ї. Як правило, це мама і бабуся. Це свято - ще одна можливість подякувати за любов, ласку і терпіння найрідніших людей на світі. Бабуся - часто не менш важлива у житті людина. Часом вона балує своїх онуків набагато сильніше батьків, віддаючи їм при цьому всю безмежну любов і нічого не вимагаючи натомість. Тому в День матері обов'язково привітайте бабусю і скажіть "спасибі" за все, що вона зробила для вас і ваших батьків.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання до дня матері 2023, в якому знаходиться 27 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт