Feedback

Подарунок для анестезіолога

01.06.2018 1301

Сучасна анестезіологія - напрямок, що постійно розвивається і потребує безперервного зростання кваліфікації. Тому хороший фахівець постійно вчиться: знайомиться з досвідом колег-практиків, відвідує наукові заходи, регулярно читає медичну літературу.
Для рутинної роботи і професійного розвитку лікаря багато що стане в нагоді. Наприклад якісна брендова, ручка буде доречним подарунком. Щоденник завжди потрібен діловій людині, тим більше лікарю. Крім офіційних записів в журналах, фахівця завжди є, що записати в щоденник: скласти план роботи, зробити нагадування, виписати назви нових препаратів, щоб вивчити їх, зафіксувати назви наукових джерел і час зустрічі з колегами.
Цифрові засоби і аксесуари. Бути в курсі всіх нових наукових відкриттів в анестезіології, спілкуватися з колегами і вчитися неможливо без інтернету, комп'ютера і всіх супутніх аксесуарів. Електронні книги, жорсткі диски, банк енергії та інші необхідні речі завжди повинні бути під рукою сучасного лікаря. Можна просто подарувати корисну річ, а можна доповнити її приємною персональною деталлю, наприклад, гравіюванням зі словами подяки. Подарункове видання класичної медичної книги не тільки залишиться на пам'ять, а й, можливо, послужить натхненням для роздумів і професійного зростання. Такі ділові подарунки практично універсальні, і сучасному лікарю-анестезіологу точно знадобляться.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Всесвітній день анестезіолога 2024, в якому знаходиться 18 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт