Feedback

Все, що росте в землі в подарунок для біолога

24.05.2018 57

Коли думаєш про подарунок для біолога відразу приходить в голову все живе, що росте на землі. Рослини, овочі, фрукти викликають у представника цієї науки не тільки естетичний або практичний інтерес, а й професійну цікавість.
Квіткові букети. Вони можуть бути складені флористом або зібрані своїми руками. І те, і інше в контексті поздоровлення людини, що займається біологією, будуть виглядати особливо гарно.
Фрукти. У сучасній флористиці їх прийнято додавати до квітів або складати самостійні композиції. Екзотичний маловідомий фрукт, привезений з далекої подорожі, теж може бути приємним презентом. Та й кошик овочів і фруктів, вирощених своїми руками, теж відмінний подарунок тому, хто цікавиться всім що росте на планеті. Рідкісні саджанці, набір насіння декоративних або лікарських трав для практикуючого біолога також будуть цікаві.
Домашні рослини. Спробуйте подарувати невибагливі в плані догляду за собою, наприклад, сукуленти. Але можливо приготувати в подарунок і рідкісні квіти, які особливо подобаються і про які він давно мріяв. А з точки зору практичної користі добре подарувати якісь цілющі трави, які вирощують вдома для використання в медичних і косметологічних цілях. Наприклад, алое, каланхое, золотий вус, мирт, фікус, алоказію або гібіскус.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження, в якому знаходиться 124 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в липні

Інформери на Ваш сайт