Feedback

Сюрпризи з професійним відтінком

11.05.2018 486

Справжні фахівці в області психології прагнуть організувати свою роботу таким чином, щоб клієнти відчували себе спокійно і впевнено в їх оточенні. Тому ви можете вибрати презент, який стане в нагоді його психолога в роботі:
зручний і красивий медичний халат з якісної тканини - якщо на роботі є вимога носити спецодяг. Варто тільки заздалегідь визначитися з параметрами подарунку та й взагалі чи є які-небудь вимоги до дрес-коду на роботі;
стильний органайзер для запису зустрічей і розкладів занять;
брендова кулькова або пір'яна ручка стриманого елегантного дизайну;
настільна лампа зі спокійним м'яким світлом для створення привабливої ​​атмосфери в робочому кабінеті;
аксесуари для робочого комп'ютера - зручна клавіатура, бездротова мишка, цікава флешка з великим об'ємом пам'яті;
настільні або настінні годинники, щоб стежити за тривалістю прийому клієнтів.
Стильним варіантом такого подарунка стануть пісочний годинник;
професійна література, але не навчальні посібники, а праці класиків психології, наприклад, повне зібрання творів Зігмунда Фрейда в подарунковому виданні; запрошення на курс лекцій або семінарів, що проводяться визнаними геніями психології;
акваріум з екзотичними рибками, спостерігаючи за неспішним життям яких можна привести свої думки в порядок і направити розмову з клієнтом в потрібне русло; красива кімнатна рослина в кашпо - додасть суворому кабінету затишку і збагатить повітря в ньому киснем. Презенти подібного плану допоможуть не тільки в організації робочого процесу, але і підкреслять індивідуальний стиль того, кому вони адресовані.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Всеукраїнський день психолога 2024, в якому знаходиться 25 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт

Найпопулярніше за сьогодні