Feedback

Подарунки стиліста: ніякої банальщини і несмаку

11.05.2018 661

Стиліст - це досить загальна назва професії, в яку входять різні напрямки. Стиліст »- це досить загальна назва професії, в яку входять різні напрямки. Хтось займається складанням гардеробу і підбором одягу під різні випадки, інший - спеціалізується на стрижках і зачісках або макіяжі, або і те, і інше відразу. А хтось працює в фото та рекламній індустрії. Зрозуміло, що у кожного з цих фахівців будуть різні потреби, а тому і подарунки, які можуть стати в нагоді і сподобатися, теж будуть відрізнятися. Тому при виборі презенту ви можете виходити зі специфіки роботи і тієї області, на якій спеціалізується людина.
Стилістові-перукарю подаруйте інструменти для роботи або сумочку для цих інструментів. Одними з кращих вважаються ножиці фірм «Tony & Guy», «Mizuko» або «Tayo». Професійні гребінці, машинки для стрижки та прилади для створення укладок теж можуть стати відмінним подарунком. Серед випрямлячів для волосся і плойок, наприклад, виділяється фірма «Cloud 9». Візажисту підберіть в якості презенту б'юті-бокс або чемоданчик на колесах для косметики. Від набору хороших інструментів ( «MAC», «NYX» або «Make up for ever») теж ніхто не відмовиться. Футляри для збірних палеток, палітри для змішування, якісні спонжи або аксесуари для кісточок - все це стане хорошим варіантом для фахівців в області макіяжу. Саму косметику варто дарувати тільки, якщо ви знаєте переваги візажиста-втиліста. Персонального стиліста, який допомагає із підбором гардеробу подаруйте зручний блокнот або ж сертифікат на відвідування курсів по fashion-скетчінга. Існують навіть food-стилісти, які працюють на зйомках продуктів харчування і різних страв. Для них також існують курси і майстер-класи, цікаві книги і різні пристосування, які можуть стати в нагоді в роботі, наприклад, фотофон або красивий посуд.

Пропонуємо Вам переглянути розділ 8 Березня міжнародний жіночий день 2024, в якому знаходиться 15 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт