Feedback

Футбольні сувеніри своїми руками

08.05.2018 2722

Подарунки, зроблені своїми руками, завжди справляють особливе, ні з чим не порівнянне задоволення. Адже робляться вони спеціально для конкретної людини, на це витрачається час, зусилля і старання того, хто хоче зробити подарунок. А ще такий презент унікальний і буде в єдиному екземплярі. Ви можете придумати свій сувенір або вибрати з перерахованих нижче:
саморобна листівка або диплом з написом «Найактивнішому вболівальнику», декоративна подушка у формі м'яча, торт-м'яч або в вигляді футбольного поля, печиво у формі м'яча, воріт або бутсів, в'язана шапка, шарф або рукавички з емблемою або назвою улюбленої команди. Якщо ви не володієте талантом рукоділля, але хочете вкласти частинку своєї душі в подарунок - зробіть що-небудь невелике, наприклад, кумедний конвертик для подарункового сертифіката або просто своїми руками зав'яжіть бант на подарунку. Ще один кумедний і незвичайний подарунок - фліпбук. Це така маленька книжка з малюнком на кожній сторінці, при швидкому гортанні якої створюється враження, що дивишся мультфільм. Можна замовити фліпбук, а можна і зробити самостійно. Причому вам навіть не обов'язково вміти добре малювати, тому як сам малюнок може бути дуже простим. Головне - мати достатньо часу і старанності для створення такого презенту. Для цього візьміть невеликий за форматом блокнот, але з достатньою кількістю сторінок. Краще якщо сторінки будуть склеєні по краях (а не напружині). На кожній сторінці намалюйте кадр з сюжету, наприклад, як ваш друг забиває гол і отримує кубок. Під час перегляду сторінок це буде схоже на міні-мультфільм і такий презент не залишиться непоміченим.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Всесвітній день футболу 2023, в якому знаходиться 197 поздоровлень на всі випадки життя.






Цікаві статті

 • Що подарувати футбольному фанату

  Що подарувати футбольному фанату

  Футбол, захоплення, яке об'єднує народи всіх континентів і країн. Захоплення, заради якого люди проробляю тисячі кілометрів шляху заради перегляду матчу за участю улюблених команд. Ламаються трибуни, гинуть люди, тепер зрозумілий масштаб ... 4677

 • Футбольні сувеніри своїми руками

  Футбольні сувеніри своїми руками

  Подарунки, зроблені своїми руками, завжди справляють особливе, ні з чим не порівнянне ... 2721

 • Подарунки юним футболістам

  Подарунки юним футболістам

  Серед гравців і вболівальників є чимало дітей. Неодмінно дітям на День футболіста можна запрезентувати подарунок і таким чином підтримати їх пристрасть до ... 3492

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт