Feedback

Що подарувати старшому братові

27.09.2013 2765
Якщо різниця у віці невелика, то проблеми не такі великі. У дитинстві можна зробити подарунок своїми руками: м'яку іграшку, сувенір і листівку. Але що робити, коли фінансові можливості зросли? Звичайно, презенти вже не можуть бути марними і просто приємними, потрібно, щоб вони мали практичне застосування.

Деякі сучасні фотосалони пропонують послугу по створенню фотокниги, на основі вже наявних кадрів. Такий презент буде особливо приємним, якщо брату вже чимало років. Вибираючи подарунок, віддайте належне його захопленням. Телескоп, мікроскоп, фотоапарат, відеокамера і так далі, - всі вони можуть стати чудовими варіантами презенту. Роблячи цінне придбання, намагайтеся правильно розрахувати свої фінансові можливості, щоб подарунок був гідним, в іншому випадку віддайте перевагу чомусь більш простому.

Не забувайте, що брат - чоловік, йому необхідні для гоління і спеціальні засоби по догляду за шкірою. Вони можуть стати безпрограшним варіантом того, що подарувати старшому братові. Звичайно, якщо у вас є можливість придбати хорошу електробритву, зробіть це негайно.

Краватка, сорочка, доповнені аксесуарами у вигляді запонок і затиску для краватки, стануть солідним доповненням до гардеробу брата. Якщо він - молодий хлопець з гарною фігурою, то вибирайте приталену сорочку насиченого кольору. Для більш дорослого і представницького чоловіки сорочка повинна бути класичною.

Згадайте про прохання брата або скаргах про те, що йому чогось не вистачає в господарстві, гардеробі або машині і швидко відправляйтеся в магазин. Головне, щоб цей презент не придбав до вас хтось інший.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження брату, в якому знаходиться 160 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: ПодаруночокЦікаві статті

 • Що подарувати братові на 20 років?

  Що подарувати братові на 20 років?

  У цьому віці чоловіки (адже їх вже можна так називати) щосили намагаються відчути смак бурхливої ​​молодості, і тому подарунок повинен відповідати настроям. Що подарувати братові на 20 років, щоб догодити його очікуванням і ... 1267

 • Що подарувати братові на 30 років?

  Що подарувати братові на 30 років?

  Ви - щасливий володар старшого (а може, і молодшого) брата, якому днями ось-ось стукне кругла дата. Чи жарт - тридцять років! До цього часу більшість чоловіків вже твердо стоять на ногах і тягнуть лямки кар'єри в ім'я маленьких діток і люблячої дружини. Що подарувати братові на ... 1231

 • Що подарувати старшому братові

  Що подарувати старшому братові

  Різниця у віці між дітьми протягом тривалого часу призводить до наявності низки труднощів, які пов'язані зі сварками через непорозуміння один одного, поділу солодощів та іграшок. З часом може з'явитися і додаткове запитання: «Що подарувати старшому ... 2764

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт