Feedback

Що дарують на Католицьке Різдво

24.12.2018 3401

Велика рамка
Велика рамка стане трендом серед подарунків у цьому році. Тільки уявіть, зробити “королівське фото” захочуть не тільки люди, яким ви це подаруєте, а й усі рідні, друзі та знайомі, щойно вони побачать цю рамку. Можливо, це якийсь інстинкт спрацьовує…
Печиво
Як подарунок пропонуємо спекти печиво. Єдине, щоб подарунок дійсно виглядав подарунком, залишиться тільки зробити красиву упаковку. Повірте, ефект буде приголомшливий!
Вітальні листівки
Прекрасний подарунок і гарна традиція. Будь-якій людині буде приємно отримати оригінальну різдвяну листівку. Тільки придумайте привітання самі.
Сантони
Це фігурки ясел, новонародженого Христа, Йосипа, Марії, виготовлені з глини. Дарувати їх на Католицьке Різдво дуже люблять віруючі католики.
Свічки
Цей подарунок вважається найприємнішим на Різдво. Їх можна підібрати під будь-яку людину. На Різдво традиційно свічки повинні встановлюватися у центрі вінка, нагадуючи про вінець, який покладено на голові Ісуса.
Різдвяний пиріг
Пиріг готують у вигляді зірки або ялинки і дарують, найчастіше, близьким людям. Пиріг-ялинку можна прикрасити різними мармеладками і шоколадом.
Подарунки батькам
На Католицьке Різдво прийнято дарувати батькам щось, чим вони захоплюються. Але, якщо ви хочете більш традиційний подарунок, то можете подарувати золоту прикрасу або парфуми. Це пов’язано з тим, що волхви зі сходу принесли в дар Ісусу золото, мирру та ладан.
Подарунки дітям
Якщо у вас маленька дитина, то не варто переживати. Досить подарувати іграшку, яка їй подобається.
Подарунок коханій людині
Найсимволічніший подарунок – фігурки з тіста. Їх потрібно відразу ж з’їсти на щастя. Також буде хорошою ідеєю організувати романтичну вечерю.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Різдво Христове (католицьке, 25 грудня) 2024, в якому знаходиться 51 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

 • Чим відрізняється католицьке Різдво від православного: цікаві факти

  Чим відрізняється католицьке Різдво від православного: цікаві факти

  Різдво християни відзначають у всьому світі. Але чому свято розділило віруючих на дві громади, які відзначають католицьке Різдво 25 грудня і народження Христа 7 січня, та що спільного й особливого має свято у християн східного та західного обрядів – читайте ... 1648

 • 24 грудня – яке сьогодні свято і що не можна робити в цей день

  24 грудня – яке сьогодні свято і що не можна робити в цей день

  24 грудня католики відзначають Святий Вечір. Уся сім'я чекає на появу першої зірки, а потім разом сідає до святкового столу. Господині подають на стіл 12 пісних страв. Починається Свята Вечеря з молитви. На столі повинна палати свічка, яка символізуватиме різдвяну зірку. В ... 533

 • Що дарують на Католицьке Різдво

  Що дарують на Католицьке Різдво

  Католицьке Різдво – свято сімейне. На нього не прийнято дарувати дорогі подарунки. Вони повинні бути жартівливими або на ... 3399

Всі статті