Feedback

Що подарувати вихователю на день народження

27.09.2013 3229

Перший обов'язковий презент - квіти. Вихователі люблять гарні букети також, як і інші жінки, незалежно від своєї професії. Якщо ви знаєте про улюблені кольорах вихователя, то постарайтеся скласти композицію саме з ними.

Непоганий варіант - красива стильна ваза або цікавий елемент декору. В останньому випадку потрібно не помилитися, щоб презент вписувався в загальний вигляд її квартири. Таким може бути не тільки ваза, але і вишуканий сувенір, торшер або настільна лампа. Будь-яка жінка радіє невеликим дрібницях. Подаруйте виховательці шкатулку для зберігання коштовностей або невеликі настільні годинники, акуратно вставлені в кришталеву кулю на металевій підставці. Варто зауважити, що красивий будильник і настінні годинники у класичному оформленні також буде непоганими варіантами, які потрібні в кожному будинку.
Що подарувати вихователю на день народження
Невеликий набір хорошої косметики, наприклад, професійна лінія по догляду за волоссям або нігтями, напевно, буде дуже приємним презентом, адже будь-яка жінка повинна доглядати за собою, а вихователь, службовець прикладом для дітей, має ще більше подібних зобов'язань.

Зрештою, що подарувати вихователю, як не хорошу пляшку вина, звичайно, щоб про це презент не знали діти. Краще всього, якщо ви придбаєте його за кордоном під час подорожі, адже тоді ймовірність того, що воно буде дійсно французьким чи італійським, набагато вище. Не забувайте, що за кордону можна привезти і більш цікавий аксесуар, наприклад, шарф або хустку, який стане вишуканою прикрасою на шиї виховательки.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День вихователя і всіх дошкільних працівників 2024, в якому знаходиться 31 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: Подаруночок

Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт