Feedback

Як відзначають день народження в офісах США?

30.11.2017 176
У США ставлення до дня народження залежить від уподобань начальника. Іменинник може тільки обмежитися поздоровленнями від шефа. Однак є компанії, де влаштовують повноцінні вечірки за рахунок бюджету фірми. Організовують такі заходи після роботи і поза офісом.

Менеджери можуть купити тістечка і торт, підписати листівку і під час ланчу попити чай. Відзначати в робочий час шампанським або вином, як прийнято в деяких країнах, ніхто не дасть. А після трудового дня затримувати співробітників заборонено.

На дні народження можна не бути присутнім з релігійних міркувань. Наприклад, це стосується Свідків Єгови, які відзначають тільки християнські свята. Якщо ж видимої причини відсутності немає, і ви часто пропускаєте корпоративи, то керівництво запропонує відвідати штатного психолога.

Дарувати подарунки працівникові на день народження не прийнято. Близькі колеги можуть вручити символічний недорогий презент. Якщо всі йдуть відзначати день народження після роботи в бар, то колеги оплачують рахунок за іменинника.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Днем Народження колегам по роботі, в якому знаходиться 135 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Як відзначають день народження в офісі в інших країнах?

  Як відзначають день народження в офісі в інших країнах?

  Не в усіх державах, відзначають на роботі день народження багатим накритим столом. В Європі більше тішаться походом в бар після роботи. І подарунки колегам прийнято дарувати не в усіх країнах. Тож як відзначають день народження на роботі в різних ... 120

 • Як відзначають день народження в офісах США?

  Як відзначають день народження в офісах США?

  Корпоративні особливості святкування дня народження в ... 175

 • Подарунки офіційній особі

  Подарунки офіційній особі

  Це важливий розділ, до якого потрібно підійти дуже серйозно. Якщо ви будете чітко дотримуватися правил, то навряд чи коли-небудь впадете особою в бруд навіть у самій суворої компанії. Для початку, пам'ятайте, що не будь-яка річ підійде для подарунка. Це коло ділових людей і ... 1082

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт