Feedback

Подарунки на День народження за китайськими традиціями

06.11.2017 46
Китайці святкують три дати, пов'язані з народженням малюка: три дні, місяць і сто днів від дня народження. Вважається, що через три дні дитина має «право» на життя. Через місяць народження малюка святкують фарбованими в червоний колір крутими яйцями. На сотий день життя відвідують ворожку, вона розповідає про майбутні випробування і щастя дитини.
У цей день хлопчикові проколюють вухо і надягають сережку, щоб таким способом відвести від нього увагу з боку злих духів. Так, духи могли прийняти його за дівчинку. Як відомо, народження хлопчика в Китаї вважається щасливою подією, тому його оберігають з особливим трепетом.
На другий рік народження малюка дарують монети, книги, іграшки. Дитину оточують подарунками і чекають, що він вибере. Якщо малюк бере в руки монету, то він стане багатим, книгу - чекає доля вченого, лялька уособлює велику сім'ю повну дітей.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження, в якому знаходиться 183 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: ideipodarkovЦікаві статті

 • Подарунки на День народження за китайськими традиціями

  Подарунки на День народження за китайськими традиціями

  Китайці святкують три ... 45

 • Як святкують День народження в Китаї?

  Як святкують День народження в Китаї?

  Китай - країна загадкова і незбагненна. Все в цій державі влаштовано не так, як звично західній людині. Ось і День народження китайці святкують по-своєму. Особливою пошаною користуються іменини дітей і людей похилого віку, решта Дні народження відзначати щороку не ... 62

 • Хто і коли придумав відзначати дні народження?

  Хто і коли придумав відзначати дні народження?

  Найпопулярніше свято серед усіх народів Землі - День народження. Багато хто прагне відзначити його з розмахом, чекають, коли ж він настане, і шкодують, що День народження лише раз на рік. Втім, краще радійте, що це день нпродження взагалі прийнято відзначати. Наші предки ... 39

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в листопаді

Інформери на Ваш сайт

Економте на покупках з кешбеком