Feedback

Хто і коли придумав відзначати дні народження?

06.11.2017 45
Є кілька трактувань виникнення свята і всі вони по-своєму цікаві. Так, вважають, що традиція Дня народження з'явилася в язичницькі часи. За легендою на іменинника мають сильний вплив темні духи, яких слід побоюватися.

Щоб уникнути з ними зустрічі, людина повинна була весь день перебувати в колі близьких друзів. В ті часи християнство було категорично проти урочистостей на честь Дня народження. Буденне життя не призначалося для щастя, вважалося, що тільки після смерті починається блаженство.

За другою версією традиція свята виникла в Римі з легкої руки воїнів. Вони запозичили її у східних народів Персії, які святкували День народження бога Сонця Мітри. З плином часу вшановувати бога перестали, а римські імператори стали відзначати свої Дні народження.

З Різдвом пов'язують третю версію появи звичаю святкування Дня народження. Переказ про волхвів, обдарувати новонародженого немовляти Ісуса Христа, записана навіть в Біблії. Достеменно все ж невідомо де ж вперше Дні народження стали повноцінним святом.

Частина вчених схиляється до Єгипту. У цій спекотній країні спочатку справляли свято тільки в честь народження фараонів і їх синів. До дівчат ставлення було гірше, їх дату народження не вважали належним записувати. В цьому плані пощастило тільки красуні Клеопатрі. В честь народження фараона влаштовували пишні святкування: запрошували до столу бідних, в'язнів випустити на свободу.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження, в якому знаходиться 183 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Подарунки на День народження за китайськими традиціями

  Подарунки на День народження за китайськими традиціями

  Китайці святкують три ... 45

 • Як святкують День народження в Китаї?

  Як святкують День народження в Китаї?

  Китай - країна загадкова і незбагненна. Все в цій державі влаштовано не так, як звично західній людині. Ось і День народження китайці святкують по-своєму. Особливою пошаною користуються іменини дітей і людей похилого віку, решта Дні народження відзначати щороку не ... 62

 • Хто і коли придумав відзначати дні народження?

  Хто і коли придумав відзначати дні народження?

  Найпопулярніше свято серед усіх народів Землі - День народження. Багато хто прагне відзначити його з розмахом, чекають, коли ж він настане, і шкодують, що День народження лише раз на рік. Втім, краще радійте, що це день нпродження взагалі прийнято відзначати. Наші предки ... 39

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в листопаді

Інформери на Ваш сайт

Економте на покупках з кешбеком