Feedback

Що подарувати вчителю на день народження

27.09.2013 2183
Що подарувати вчителю на день народження
Гарний шкіряний гаманець стане пам'ятним подарунком для будь-якого вчителя. Підберіть варіант помірної колірної гами з невеликими вишуканими вставками у вигляді металевих деталей або замочка. Для молодого вчителя можна придбати акуратний клатч, який стане гарним доповненням до будь вечірнього наряду.

Дуже вишуканим презентом буде великий Павлово-Посадський хустку або пашміни. Придбати їх можна як в спеціалізованих магазинах, так і на ярмарку. Не варто забувати і про роботу сайті виробника, де можна замовити будь-який продукт в онлайн режимі. Оцінюйте фінансові можливості, адже в залежності від розміру і тканини ціни будуть дуже різнитися.

Будь-якому вчителеві доводиться багато писати, тому йому не обійтися без спеціальних канцелярського приладдя. Подаруйте вчителю якісну гарну ручку і перо. Оформіть презент в красиву упаковку і прикладіть вітальну листівку. Будь-яка жінка-вчитель із задоволенням відкриє такий маленький блискучий презент.

Що подарувати вчителю на День Народження, як не велику енциклопедію присвячену преподаваної науці. Цілком можливо, у настільки освіченої людини є інші захоплення, наприклад, скульптура або живопис. У такому випадку подарункова книга, що є збіркою фотографій кращих робіт в галузі мистецтва, стане чудовим презентом для справжнього цінителя.

Вибираючи подарунок, не варто думати тільки про професії, адже незважаючи на всі зобов'язання, вчитель - звичайна людина, що має свої звички і уподобання. При цьому вчитель-жінка завжди залишається Жінкою, якій подобаються прості дрібниці


Пропонуємо Вам переглянути розділ День вчителя, в якому знаходиться 108 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: Подаруночок

Цікаві статті

 • Як відсвяткувати День учителя?

  Як відсвяткувати День учителя?

  Після розпаду Радянського союзу дата святкування дня вчителя в деяких колишніх республіках змінилась: в Латвії, Білорусі, Казахстані, Україні, Киргизстані та Азербайджані День учителя святкують, як і раніше, в першу неділю жовтня, але традиційно святкування проводять в ... 378

 • Подарунок від колег для вчителя

  Подарунок від колег для вчителя

  Професійні свята нерідко відзначаються в колі ... 119

 • Подарунок від батьків вчителю

  Подарунок від батьків вчителю

  Практика дарувати вчителям подарунки від батьківського комітету існує ... 104

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт