Feedback

Подарунки на день Валентина своїми руками

27.09.2013 3321

Можна зробити вишивку. Якщо ви ніколи цим не займалися - нестрашно, є багато посібників, за якими ви швидко навчитеся, та й є готові схеми, за якими легко працювати. Вставте вишивку в рамку і ви зрозумієте, що подарувати радість дуже просто.

Легко можна зробити мило в формі серця самим. Для цього візьміть формочку для кексу у вигляді сердечка і заповніть її шматочками мила. Вони можуть бути різних кольорів. Добре б додати туди ароматичні масла за вашим смаком. Поставте в мікрохвильову піч і почекайте, коли мило розріджуючи. Залиште до охолодження. Коли мило остудиться дістаньте його з формочки і обв'яжіть гарною стрічкою.

Після романтичної вечері, зі свічками та смачною їжею, приглушіть світло і запропонуйте коханому зіграти в гру. Вона полягає в тому, щоб знайти сердечка з побажаннями заховані в одязі. Якщо він роздягаючи вас упустив сердечко, то бажання не збувається. Я думаю, що він буде дуже старатися необроніть жодного і буде дуже акуратний. Це принесе вам обом багато незабутніх вражень.

Якщо чоловік цінує таке ваше якість, як романтичність, то можна зробити так: на CD диск наговорите ваші зізнання в коханні. Можна додати пісні і вірші про кохання. Вимовляєте слова ніжним пошепки. Так, ви без сорому скажіть йому про свою любов і він почує вас навіть перебуваючи далеко від вас. Можете при бажанні намалювати на касеті сердечка або наклеїти зверху на футляр.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День Святого Валентина, в якому знаходиться 93 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: Подаруночок

Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт