Feedback

Благовіщення 2017: що можна й не можна робити

30.03.2017 1953

Благовіщення – одне із найулюблених християнських свят.
Що можна робити на Благовіщення 2017?
В цей день потрібно добре мріяти, загадувати бажання й просити про допомогу у світлих сил. У старовину люди збиралися всім селом і йшли до млина, сідали й мріяли, просили благословення на всі свої справи і починання. Увечері свічок в будинках не палили, бо сподівалися побачити світло Ангела.
Є і те, що робити на Благовіщення не можна:
У Благовіщення ніколи не працювали, а тільки планували своє життя. Ні в якому разі не можна висаджувати город або працювати в саду – врожаю не буде. Сприятливим днем для посадки вважається наступний день після Благовіщення. Той день тижня, на який випадає свято, вважається на цілий рік невдалим для посадки. Ні в якому разі не шийте, не періть, не займайтеся прибиранням. Пам’ятайте, що пташка гнізда не в’є, а дівка – косу не плете. Існує легенда, що зозуля на Благовіщення вила собі гніздо. Ось тепер вона назавжди залишилася без свого гнізда і підкладає яйця у чужі. Не можна приділяти увагу зачісці, волоссю, тобто стригтися або фарбувати волосся. Вважається, що будете мати проблеми в заміжжі та по здоров’ю. Особливо стосується молодих незаміжніх дівчат», – каже Олена Курилова.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Благовіщення Пресвятої Богородиці 2024, в якому знаходиться 44 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: stb

Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт