Feedback

Як відсвяткувати День учителя?

14.03.2017 216
Зазвичай свято ділиться на дві частини: офіційну, яку учителя проводять разом з учнями, і неофіційну, на якій усі події вкриті таємницею.
У багатьох школах День учителя проходить досить буденно. Учбовий день розпочинається з вітальної лінійки, вручення квітів і подарунків учителям, і цим святкові заходи обмежуються. Однак є немало способів зробити цей день цікавішим і кориснішим у виховному плані.
Наприклад, можна на День учителя провести концерт художньої самодіяльності, підготовлений учнями, або організувати капусник.
Що таке капусник?

Капусником називають жартівливу виставу, що складається з усіляких сценок на шкільну тематику. Перші капусники влаштовувалися в Російській імперії працівниками театру для вузького кола запрошених, зазвичай під час великого поста. Назва походить від традиційного пісного блюда — капусти.

Якщо немає часу на повноцінний капусник, проведіть його скорочений варіант. Наприклад, запропонуєте своїм новим учителям скласти імпровізований іспит. Для цього підготуйте прикольні запитання й відповіді на окремих папірцях. Кожен, хто «екзаменується», з однієї стопки витягатиме білет, а з іншої — відповідь на нього.

Ось зразки запитань і відповідей:
Чи будете ви писати записки батькам про погану поведінку їхніх дітей?
Чи з’являться незабаром у вас улюбленці в класах?
Чи будете ви будити учня, який заснув на вашому уроці?
Чи будете ви викликати батьків до школи?
Чи будете ви час від часу на уроках розповідати анекдоти?
Чи часто ви спізнюватиметеся на уроки?
Чи дозволите ви користуватися шпаргалками?
Чи збираєтеся ви використовувати указку як холодну зброю?
Ні, ні в якому разі!
Навіть у думках такого не було!
Можливо. Я над цим ще подумаю.
Не дочекаєтеся!
Бач чого захотіли!
Так! Я про це давно мрію.
Можливо. Це залежатиме від мого настрою.
А чом би й ні? Комусь можна, а мені не можна?
Однак найкращим рішенням для Дня учителя стане проведення якого-небудь змагання між учнями та вчителями. В цьому випадку загострення пристрастей і незабутні враження гарантовані усім. Це може бути КВН між командою учителів і командою учнів.
У ваших силах придумати свій варіант святкування Дня учителя і зробити це хорошою традицією.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День вчителя, в якому знаходиться 19 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: korporativusЦікаві статті

 • Як відсвяткувати День учителя?

  Як відсвяткувати День учителя?

  Після розпаду Радянського союзу дата святкування дня вчителя в деяких колишніх республіках змінилась: в Латвії, Білорусі, Казахстані, Україні, Киргизстані та Азербайджані День учителя святкують, як і раніше, в першу неділю жовтня, але традиційно святкування проводять в ... 216

 • День вчителя

  День вчителя

  Перша неділя жовтня — професійне свято працівників освіти. Дзвінки на уроки, старші й молодші класи, зошити й підручники — ось із чого складається життя вчителя. Та воно було б зовсім не таким, якби не Ян Амос Коменський. Ян Амос Коменський: той, хто потурбувався про ... 311

 • Вихователь дитячого садка

  Вихователь дитячого садка

  Вихователь дитячого садка це фахівець з дошкільного виховання займається вихованням і навчанням дітей дошкільного ... 283

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт