Feedback

Стрітенська свічка оберігає впродовж року

06.02.2017 4231

У день Стрітення Господнього у храмах, за традицією, освячуються свічки. Традиція ця походить зі стародавнього звичаю влаштовувати в день Стрітення хід містом із запаленими світильниками (на зразок хресного ходу). Потім з’явилося повір’я, що ці свічки охороняють житло від удару блискавки.

Справжня Стрітенська свічка має бути виготовлена з чистого бджолиного воску.

Головна сила свічки - у щирій молитві. І тоді, як вважають віруючі люди, вона приносить мир і спокій у наші душі при життєвих негараздах. Якщо молитися із запаленою Стрітенською свічкою, від її світла втікають злі духи і саме тому нею освячують помешкання, вона має силу відвертати або оберігати від стихійних лих, особливо громовиці. За це її часто так і називають – "громовиця", або "громнича".

Стрітенську свічку запалюють під час хвороби, також можна запалювати під час молитви та святкової трапези в особливі для людини дні: день народження, День ангела (іменини), великі церковні свята.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Зі Стрітенням Господнім 2025, в якому знаходиться 153 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: ogo

Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт