Feedback

Що подарувати на дерев'яне весілля

23.09.2013 1598
Що ж подарувати молодій парі на їх дерев'яне весілля? Перше, що спадає на думку, це, звичайно ж, дерев'яні ложки, тарілки або розписні кухонні дошки. Але, на жаль, все це банально і не цікаво. Найбільш популярним подарунком на дерев'яне весілля є невеликі статуетки, вирізьблені з дерева за образом і подобою ювілярів. Ідеально, якщо вони будуть на весь зріст, обніматися і цілуватися.

Варто очікувати з боку друзів і жартівливі подарунки. Наприклад, двох метрове дерев'яне весло, щоб чоловік з дружиною гребли по життю разом або дерев'яна качалка з написом «Спробуй тільки поверни наліво». Варіантів подібних подарунків превелика безліч, слід чекати чого завгодно і бути готовим до всього.

Найбажанішим подарунком на дерев'яне весілля може стати поїздка в будь-який музей дерева. Майже в кожній країні світу є такі місця. Можна подарувати і дорогий журнальний столик з червоного дерева з різьбленим малюнком. Це чудовий і стильний подарунок, який не вийде з моди ще багато років.

Безперечно, найкращим подарунком на дерев'яне весілля є невеликий будиночок з бруса на дачній ділянці поблизу якого-небудь водоймища, краще озеро. Тут вже щастя сімейній парі не буде кінця. Хіба неприємно виїжджати хоч раз на тиждень у вільний вихідний за місто, у свій будиночок, готувати шашлички і згадувати хороших друзів, подумки дякувати їм за такий щедрий і потрібний подарунок.

Як говориться: «На смак і колір, товаришів немає»! Кожен має право зробити саме той подарунок, на який у нього вистачило фантазії, ну і само собою, засобів. Головне не образити ювілярів безглуздим подарунком, принести їм в будинок в цю знаменну дату тільки гарний настрій!


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з річницею весілля, в якому знаходиться 98 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: ПодаруночокЦікаві статті

 • Що подарувати батькам на весілля?

  Що подарувати батькам на весілля?

  Дивно, скажете ви. Навіщо думати над тим, що подарувати батькам на весілля, адже, здається, це вас повинні закидати подарунками, квітами та грошовими «призами» за такий відчайдушний вчинок :) А все-таки, звичай робити піднесення на весілля батькам нареченого і нареченої ... 933

 • 100 років - червоне весілля

  100 років - червоне весілля

  Сама неможлива і нереальна дата весілля - це 100 років. Але все-таки вона існує, а це означає, що є люди, яких по праву можна назвати ветеранами подружнього ... 850

 • 90 років - гранітне весілля

  90 років - гранітне весілля

  Гранітне весілля святкують пари, які прожили разом 90 років. Таких пар не багато, адже мало кому сьогодні вдається дожити до цієї ... 752

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт