Feedback

Що подарувати бізнесменові

23.09.2013 2659

Якщо ж ви любите робити практичні подарунки, то подаруйте щось із канцтоварів. Це не оригінально, зате ви будете точно впевнені, що подарунком будуть користуватися. Можна вибрати подарунок, який підійде для особистого кабінету. Це може бути картина, статуетка або годинник (підлогові, настільні, настінні). Головне, що слід враховувати, вибираючи такий подарунок - особливості інтер'єру. Ваш подарунок повинен органічно вписуватися в загальну картину, інакше є ризик, що він так і залишиться порошитися де-небудь в кутку.
Що подарувати бізнесменові
Якщо ж мова йде про домашньому кабінеті, то тут вже немає таких жорстких обмежень. Підійде навіть кімнатна рослина, наприклад, кактус або дерево лимон. Не обов'язково дарувати тільки такі подарунки, які мають відношення до роботи. Як і інші люди, бізнесмени теж відпочивають, тому подарунок для відпочинку теж буде доречним. Дуже часто ділові люди не можуть знайти час, для того щоб витратити його на себе. А якщо ви подаруєте сертифікат на відвідування сауни, курс масажу або інші SPA-процедури, то він обов'язково ним скористається. Це буде і приємно, і корисно для здоров'я.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День підприємця 2024, в якому знаходиться 49 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: Подаруночок

Цікаві статті

 • Модельєр-конструктор

  Модельєр-конструктор

  Модельєр-конструктор - провідна посаду на швейному ... 1641

 • Керуючий готелем

  Керуючий готелем

  Керуючий готелем, будучи вищою ланкою серед персоналу готелю, забезпечує роботу підприємства і є гарантом якості послуг, що ... 1209

 • Автомойщик

  Автомойщик

  Автомийник - фахівець з очищення внутрішніх і зовнішніх частин легкових і вантажних ... 1403

Всі статті