Feedback

Чому не можна святкувати день народження раніше?

09.11.2016 1610
У разі, якщо відзначати свято дня народження раніше, тоді душі померлих родичів, а також ангели не зможуть потрапити на ваше свято, і не забезпечать своїм захистом.
За іншим повір'ям вважається, що людина, яка відзначає день народження раніше, може не дожити до своєї справжньої дати народження. А пов'язано це з тим, що перед днем народження людина найбільш схильна до різних неприємностей, а також хвороб. Саме тому не варто заздалегідь заявляти про себе як про народжену людину, викликаючи тим самим невдоволення вищих сил.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження, в якому знаходиться 183 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: poradumoЦікаві статті

 • Подарунки на День народження за китайськими традиціями

  Подарунки на День народження за китайськими традиціями

  Китайці святкують три ... 41

 • Як святкують День народження в Китаї?

  Як святкують День народження в Китаї?

  Китай - країна загадкова і незбагненна. Все в цій державі влаштовано не так, як звично західній людині. Ось і День народження китайці святкують по-своєму. Особливою пошаною користуються іменини дітей і людей похилого віку, решта Дні народження відзначати щороку не ... 57

 • Хто і коли придумав відзначати дні народження?

  Хто і коли придумав відзначати дні народження?

  Найпопулярніше свято серед усіх народів Землі - День народження. Багато хто прагне відзначити його з розмахом, чекають, коли ж він настане, і шкодують, що День народження лише раз на рік. Втім, краще радійте, що це день нпродження взагалі прийнято відзначати. Наші предки ... 38

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в листопаді

Інформери на Ваш сайт

Економте на покупках з кешбеком