Feedback

Чи можна святкувати сорокаріччя?

09.11.2016 803
Одні дотримуються даної прикмети, а інші святкують цей день народження з розмахом. Хто в даному випадку правий?

Справа в тому, що ця дата співвідноситься з поминальними сорока днями. І з тієї ж причини не відзначають дев'ятиріччя дитини. Для довгого життя вважається, що дані дати краще всього не святкувати, а просто пропустити.

Тим не менш, дуже багато хто не вірять в цю прикмету і, до речі, живуть досить довго і щасливо. Прикмета відноситься до християнських традицій, багато хто в наш час не дотримується її, тому і ця прикмета вельми неоднозначна. Тут все дуже відносно: вірите в погані прикмети - не святкуйте, не вірите - відзначайте ці дати без всяких проблем.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження, в якому знаходиться 183 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: poradumoЦікаві статті

 • Подарунки на День народження за китайськими традиціями

  Подарунки на День народження за китайськими традиціями

  Китайці святкують три ... 51

 • Як святкують День народження в Китаї?

  Як святкують День народження в Китаї?

  Китай - країна загадкова і незбагненна. Все в цій державі влаштовано не так, як звично західній людині. Ось і День народження китайці святкують по-своєму. Особливою пошаною користуються іменини дітей і людей похилого віку, решта Дні народження відзначати щороку не ... 68

 • Хто і коли придумав відзначати дні народження?

  Хто і коли придумав відзначати дні народження?

  Найпопулярніше свято серед усіх народів Землі - День народження. Багато хто прагне відзначити його з розмахом, чекають, коли ж він настане, і шкодують, що День народження лише раз на рік. Втім, краще радійте, що це день нпродження взагалі прийнято відзначати. Наші предки ... 122

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в листопаді

Інформери на Ваш сайт

Економте на покупках з кешбеком