Feedback

Хочеш дізнатися ім'я судженого?

05.12.2016 859

Наші предки вірили, що самий магічний для ворожінь вечір випадає на восьмий день святок - 13 січня, напередодні дня Святого Василя, тобто на Старий Новий рік. "Загадає дівиця червона під Василя - все збудеться, а що збудеться - не мінуется", говорили в народі. І вважали ворожіння на Василів вечір самими "вірними". Хочеш дізнатися ім'я судженого? Поворожи в Василь-вечір.
1. Поворожи на квасолинку
Набери повну жменю фасолинок і висип її в мисочку. Потім за принципом гадання на ромашках, загадай 2-3 примовки. Наприклад, «будемо разом з ... (ім'я людини)», «не будемо разом», або «вийду заміж», «не вийду заміж» або задумав кілька чоловічих імен і т.д. Загалом, придумай ті примовки, які тобі підкаже серце. Потім, примовляючи задуману фразу, перекладай по одній квасолинку в іншу миску. На який примовці зупинишся - то і збудеться.
2. Запитай у книги
Тобі знадобиться товста книга, бажано духовного, філософського змісту. Поклади ліву руку (ближче до серця) на книгу, закрий очі, зосередься і подумки постав питання, відповідь на який тобі хотілося б отримати. Навмання назви сторінку і номер рядка (абзацу), і прочитай «передбачення». Що написано, того й слід було очікувати. Врахуй, відповідь буде не прямий, у ньому потрібно вловити підтекст.
3. " Поспи" на своєму чобітку
Коли прийдеш додому 13 січня, роззуйся і залиш один свій чобіток (черевик) в коридорі , а інший поклади під ліжко. Лягаючи спати, скажи «Суджений мій, ряджений, призначаю побачення тобі сьогодні вночі, уві сні». І в цю святкову ніч ти побачиш уві сні людину, який до тебе відчуває сильні почуття.
4. Загадай на ліфт
Як не дивно , але про те, чи збудеться заповітне бажання, можна запитати у ліфта (звичайно, якщо в твоєму будинку він є).
Вийди на Василь-вечір на свій поверх, загадай бажання і чекай, поки хто-небудь викличе ліфт. Якщо він піде вгору - бажання здійсниться, вниз - ні.
5. Запитай ім'я у перехожого
Опівночі (з 13 на 14 січня) вийди на вулицю і запитай у першого проходить чоловіки, як його ім'я. І будь впевнена, що з таким же ім'ям буде і твій чоловік. Як варіант, можеш не питати перехожого про його імені, а попросити назвати навмання будь чоловіче ім'я. Це ім'я твого майбутнього нареченого.
6. Ворожіння з сірниками і папером
Напиши своє найзаповітніше бажання на невеликому клаптику паперу. Поклади його написом вниз на тарілку і піднеси запалений сірник до куточка. Якщо згорить вся папірець - бажання не збудеться. Якщо згорить не повністю, а тільки напис, твоє бажання збудеться не відразу. Якщо ж напис залишиться недоторканою, твоє бажання обов'язково збудеться.
7. Поворожи на телефоні
Закрий очі і зосередитися на питаннях, відповідь на який хотіла б отримати. Подивися на телефон (мобільний або домашній) і промов питання вголос. І чекай дзвінка. Якщо перший дзвінок буде від чоловіка - відповідь позитивна, від жінки - негативний. Зверни увагу, чекати дзвінка можна не тільки ввечері 13 січня, але і 14 січня. Загалом, до першого дзвінка, після заданого питання.
8. Ворожіння на домашніх тварин
У ніч з 13 на 14 січня вийди на вулицю - яку першу тварину побачиш, такий за характером буде твій наречений. Наприклад, якщо побачиш кішку - наречений буде хитрим, але ніжним, собаку - вірним, птицю - творчим.

Пропонуємо Вам переглянути розділ З Новим 2024 роком, в якому знаходиться 389 поздоровлень на всі випадки життя.


Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт